Ultimate magazine theme for WordPress.

Evlilik Nasıl Bir Şey? Evliliğe Hazır Mısınız?

0 343

Evlilik insanların hayatlarında karar verdikleri en önemli kararlardan biridir. Özellikle nerede, kiminle yaşamak istediğinize karar vermek ve bir ömür boyu bunu yapıyor olmak oldukça zordur. Fikirlerimizin her gün değiştiğini düşünürsek de evliliğe hazır mıyız sorusunu hep kendimize sorabiliriz. Size aileniz gibi iyi davranabilecek mi, sizi anlayabilecek mi, duygularınız onun için önemli mi, maddi olarak bununla baş edebilecek miyiz gibi soruların cevapları hep aklımızın bir kenarındadır. Bu sorulara verdiğimiz cevaplar veya veremediğimiz cevaplar bizim evlilik ile ilgili bakış açımızı ortaya çıkartırlar. Birini çok seviyor olmak onunla aynı evi paylaşıp evlenebiliyor olmak anlamına gelmemektedir. Bu yüzden de evlilik kutsal bir birimdir denir genelde. Bu kutsallığı zor olmasından kaynaklanmalıdır. Bu yüzden de eve hazır mıyım sorusunun cevapları oldukça önemlidir.

Çocuklar İle Aranız Nasıl

Evlilik denince akla ilk gelen şeylerden biri de çocuklardır. Tabi ki evlilik demek çocuk demek değildir fakat çoğu çift artık günümüzde sırf çocuk sahibi olmak için bile evlenebilmektedir. Bu yüzden çocuk sahibi olmak gibi bir düşünceniz var ise çocuğun Türkiye şartlarındaki durumundan dolayı evliliğe hazır olmalısınız. Diğer bir bakış açısıyla çocuk yapacak bir partner bulduysanız muhtemelen evliliğe de hazır olabilirsiniz.

Başka Birini Düşünerek Davranabilir Misiniz?

Hayatınızda ve yaşam döngünüzde sadece kendinizi değil partnerinizin de fikirlerini ve düşünceleri kafanızda belirleyerek yaşayabilirseniz evliliğe hazırsınız demektir. Çünkü bu aslında başka birine daha kendinizin önüne geçebilecek şekilde önem veriyorsunuz anlamına da gelmektedir.

Sorumluluk Alabilir Misiniz?

Evlilik aynı zamanda sorumluluk da getirmektedir. Ev işleri, karşınızdakinin duygu ve düşüncelerine verdiğiniz önem, evle ilgili sorumluluklar vs. bunların hepsi evlilikten kaçma nedenleri olabilir. Eğer bunları çözebildi iseniz evliliğe hazırsınız.

Maddi Olanaklarım Yeterli Mi?

Evlilik demek aslında para da demektir. Eğer maddi durumunuz evlilik ile ilgili sorumluluklarınız için uygun değil ise büyük bir ihtimalle evliliğe henüz hazır değilsiniz.

Karşımdaki Kişi Beni Seviyor Mu?

Belki de en önemlisi evlilik için karşınızdaki kişinin sizi sevdiğini hissetmenizdir. Bunu söylüyor olması değil hissettiriyor olması gerekmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.