Ultimate magazine theme for WordPress.

Erkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri

0 325

İlişkilerin çoğunda kadınlar önemsenir ve tabiri caizse ilişkide el bebek gül bebek tutulur. Fakat bazen erkekler daha önce deli gibi aşık olduğu kadınlardan soğur. Bu nasıl mı mümkün olur? Şimdi sizlere erkeklerin niçin kadınlardan soğuduğunu anlatacağız. Lütfen dikkatle okuyun ve uygulama yapmaktan çekinmeyin.

Dış Görünüş

Çoğu kadın ilişkinin ilk evrelerinde kendine ve bakımına özen gösterir. Fakat ilişki artık tanıdık olduğunda işler değişir. Kıyafetlerine ve hatta makyajına bile önem vermemeye başlayabilir. Bu da erkeklerin hayalindeki güzeli zedeler ve erkekler sizden soğumaya başlar.

Vücudunuzdaki Kıllara Dikkat!

Özellikle bıyık ve aya parmaklarınızda görünen kıllar erkekleri deli eder. Çünkü kıllar ancak erkeğin üzerinde güzel görünebilir. Bu yüzden bedeninizdeki kılları lütfen alın ve erkeklerin huzuruna kılsız çıkın.

Temiz Ayakkabı Mutlu İlişki

Topuklu ayakkabı kadınlığın simgesidir. Erkekler genellikle eşlerini daha kadınsı görmek ister. Bu yüzden sizleri genellikle topuklu ayakkabı ile hayal ederler. Olaki topuklu ayakkabı giymediğiniz zamanlarda özellikle ayakkabınızın temizliğine dikkat ederler. Şayet kirli bir düz ayakkabıyla erkek arkadaşınızın ya da eşinizin yanına giderseniz ve bu konuda ısrarcı olursanız eşiniz ya da sevgiliniz sizden soğuyabilir haberiniz olsun.

Dik Oturun Pasif Görünmeyin

Erkekler her zaman yanlarında idare edebileceği değil, idare olunacağı eşler ister. Bu yüzden onların yanında kararlı bir duruş sergileyin. Bu duruşu hem gerçek manada hem de mecazi manada uygulayın. Sevgilinizin yanında eğik büyük değil dik oturun. Çünkü erkeklerin kadınlarda hoşlanmadığı durumlardan biri de eğri oturuşunuz ve pasif görünüşünüzdür.

Dekolteye Dikkat

Özellikle erkeğinize karşı kadınsı görünmek istediğiniz zaman giydiğiniz dekolte giysiyi taşımasını da bilin. Sakın ola erkeğinizin yanında dekoltenizi çekiştirip durmayın, bu durum acemiliğinizi ve evet pasifliğinizi erkeğe yansıtır.

Güzel Bir İç Çamaşırı Giyin

Sevgilinizin yanına giderken güzel bir iç çamaşırı tercih edin. Özellikle puantiyeli kotunuzdan fırlayan iç çamaşırlarınız erkeklerin sinir olduğu en belirgin etkenlerden sadece bir tanesi…

Şeffaf Südyen Askıları Çok İtici

Kilot giyiminizde olduğu gibi şeffaf sütyen askıları da erkekleri gıcık eder. Kısacası erkekler sizden mükemmeli ister yakalayabilene aşk olsun. Dolayısıyla erkek arkadaşlarınızın yanında kusursuz olmayı ilke edinin. Unutmayın artık erkeklerin kadınlarda haz etmediği şeyleri biliyorsunuz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.