Ultimate magazine theme for WordPress.

Erkekler Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar

0 358

Kadın ve erkek ilişkileriyle ilgili sayısız konu başlığı var. Evrenselliğini kaybetmeyecek bu konu her iki cins için de bilinmezleri barındırdığı için daima dikkat çekici olmaya devam edecek. Erkekler kadınları anlama konusunda kendilerini yetersiz görse de aynı durum kadınlar için de geçerli.  Zira kadınlar için de erkeklerin ilgisini çekmek her zaman sanıldığı kadar kolay olmuyor.

Erkekler Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar  

Erkeklerle ilgili kalıp yargıların belirli bir seviyeye kadar geçerli olduğunu kabul edebiliriz. Ancak erkeğin içinde yetiştiği kültür, yaşı, daha önceki ilişkilerindeki tecrübeler belirli bir kalıba sığdırılamayacağını da gösteriyor.

Net mesaj yerine ulaşır 

Erkeklerin kadınlara nazaran düz bir algı kapasiteleri olduğu doğru ve kadınların imaları onlar için oldukça karmaşık. Bir erkeği etkilemenin yolu da bu yüzden net ve kısa ifadelerden geçiyor. Uzun cümleler, altında başka ifadeleri barındıran imalar erkeklerin bir süre sonra ilgisinin kaybolmasına neden oluyor.

Bakımlı kadın çekicidir 

Kadının bakımlı olması erkeğin gözünde artı puan toplaması demek. Ancak gösteriş ya da sadelik gibi durumlar kişiden kişiye değişiyor. Zira bazı erkekler iddialı giyim tarzı ve vamp görünümü çekici bulurken bazılarıysa oyunu tamamen sadelik ve masumiyetten yana kullanıyor.

Özel alana saygı önemli 

Aslında görsel anlamda etki sağlayabilecek net bir reçete yok. Ancak her iki cins için de geçerli olmakla birlikte özellikle erkekler nelerden hoşlanır sorusunun cevabına daha yakışacak tek bilgi anlayış gibi görünüyor. Çünkü erkeklerin en çok şikayet etttiği konu kadınlar tarafından baskıya maruz bırakılmak. Sürekli ilgi beklentisi ve sorguya çekilmek erkeklerin kaçıp gitmesi için bir neden.

Avcılık dürtülerini harekete geçirmek 

Yaradılış gereği erkek avcı özellikleri taşıyan bir karakter. O yüzden kadınların bu temel bilgiyi lehlerine kullanması gerekiyor. Erkeğin kadın için emek vermesi onun gözünde daha değerli olmasını sağlayacağı için kadınların bazı durumlarda erkeklerden yardım istemekten çekinmemesi gerekiyor.

Gizemin gücünü hafife almayın

Kendi arkadaş çevresi ile zaman geçirmekten hoşlanan ve bunu bir tehdit olarak görülmesini istemeyen erkekler nasıl kadınlardan hoşlanır şeklinde bir soruya özel alanına saygı duyan ve özel alanı olan kadınlar şeklinde cevap verilebilir. Ayrıca gizem de ilişki için tutukal işlevi görecektir.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.