Ultimate magazine theme for WordPress.

En İyi Seks Pozisyonları Nelerdir?

0 402

Seks bencillikten uzak karşılıklı zevkleri dikkate alarak yaşandığı zaman seks olur. Bunun için en zevkli ve kadınları orgazma ulaştıran en iyi seks pozisyonları arasında şunlar gelmektedir:

  • Kadın üstte
  • Mutfak masası üstünde
  • Lotus
  • Misyoner
  • Doggy en popüler en iyi seks pozisyonları arasında kesinlikle söylenmelidir.

Kadın Üstte Pozisyonu

Kadınların orgazma daha hızlı ulaşabilmesini sağlayan bu pozisyon en çok tercih edilen seks pozisyonları arasında gelmektedir. Erkek sırtüstü uzanır ve kadın sertleşmiş penisin üzerindedir. Bu pozisyon kadınların en çok zevk aldıkları seks pozisyonlarından birisidir.

Mutfak Masası Üstünde

Monoton seksten sıkıldınız mı… O zaman size apayrı bir seks çılgınlığı önerebiliriz. Mutfak masasının üstünde seks yapmak… Kadın mutfak masasının üstüne çıkar ve kenarlarından destek alır. Erkek kadınını belinden kavrar ve kadının orgazma ulaşması bakımından gerçekten de ideal seks pozisyonları arasında gelmektedir.

Misyoner Pozisyonu

Kamasutra felsefesinin 100 seks pozisyonu arasında en ideal seks pozisyonları arasında ilk 10 sırada yer alan bir pozisyondur. Kadın yatağa sırtüstü uzanır ve bacağını ayırır erkek iki elini de yatağa koyarak birleşme sağlanır. Bu pozisyon gerek ülkemizde gerekse dünya çapında en çok tercih edilen ve en basit uygulanagelen seks pozisyonlarından birisi olması nedeniyle gerçekten de önemlidir.

Doggy Pozisyonu

Dominant olmayı isteyenlerin tercihi doggy pozisyonuyla da sekse değişik bir hava katabilir, hırçınlaşabilirsiniz. Bu bakımdan doggy pozisyonu da mutlaka denenmesi gereken pozisyonlar arasında yerini alan bir diğer seks pozisyonudur.

Kadın iki elini yatağa koyar ve dizlerini hafifçe kırar ve erkek arkadan vajinayla birleşmeyi sağlamaktadır. Bu pozisyon da kamasutra seks pozisyonları arasında gerçekten de en çok tercih edilenlerden bir diğerini oluşturmaktadır.

Lotus Pozisyonu

Yogadan da bayanların tahmin edebileceği gibi en ideal seks pozisyonları arasında gelen bir diğer cinsel birleşme pozisyonunu oluşturmaktadır. Kadın ayaklarını havaya kaldırır ve sırtüstü uzanarak yatağın her iki ucundan elleriyle destek alır. Bacak omuza pozisyonuna çok yakın bir seks pozisyonu olması bakımından bu pozisyon da gerçekten de ideal seks pozisyonu olma özelliği taşımaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.