Ultimate magazine theme for WordPress.

Doğru Yemek Odası Dekorasyonu İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

0 384

Evinizin odaları arasında mobilya seçimi yapma konusunda sizi en çok yemek odası zorlayacaktır. Sizin zevklerinize hitap edeceği kadar ağırlayacağınız misafirlerinizin da rahat edebileceği mobilyalar kullanmalısınız. Peki bu seçimleri neye göre yapacağız ya da kullanılan malzemesi, rengi nasıl olmalı? Hepsine tek tek değineceğimiz bir yazı bizi bekliyor.

  1. Mobilya Renkleri İle Odanın Uyumu

Mobilya konusunda seçim yapabileceğiniz bir çok yer bulunuyor. Ancak öncelikle zevklerinize hitap edenleri seçmeli ve diğerlerini elemelisiniz, kafanızı karıştırmasınlar. Öncelikle yemek odası mobilya seçimi yaparken odayı geniş gösterecek seçimler yapılmalıdır. Odanızın duvar renklerini açık renkler seçtiyseniz mobilyanız kesinlikle koyu renk olmalı ki odayı büyük gösterebilsin, tabii duvarlarınız koyu renk ise o zamanda tam tersi açık renk mobilya seçmelisiniz. Öncelikle klasikleşmiş, ağaç mobilyalardan uzak durmak gerekiyor. Varaklı ya da işlemeli modeller çok eskilerde kaldı. Seçimlerinizi daha canlı modellerden yana kullanmalsınız. Böylece daha modern görünümler yakalayabilirsiniz.

Eskitme görüntülü mobilyalar bu sıralarda modasını sürdüyor. Eğer ağaç mobilyadan vazgeçemiyorsanız o zaman mutlaka gerçek ağaç seçimleri yapmalısınız. Yapay görüntüler evinizin her bölümünü basitleştirecektir. Beyaz renk mobilyalardan mutlaka uzak durmalısınız, hem kullanış açısından hem de kalite görüntüsü açısından. Genel de pastel tonları tercih edebilirseniz masanız dışında kullancağınız ek mobilyalarınız yemek odanızı canlandırmanıza yardımcı olacaktır.

  1. Mobilya Seçimi Rahatlığınızı Düşünün

Gün içerisinde belkide en kısıtlı zamanı geçirdiğiniz yer yemek odasıdır. Ancak orada rahat etmeniz, gününüzün güzel geçmesine sebep olacaktır. Sabah kahvaltısını cam kenarında bulunan masanızda güneşin içinizi ısıtması esşliğinde yaptığınızı ya da akşam işten geldikten sonra bütün günün yorgunluğu ile yemek yemek için odanıza geçtiğinizde karanlık olması size hiç bir fayda göstermeyecektir. Öncelikle gece gündüz mutlaka geniş ve aydınlık olmalıdır. Yeri geldiğinde karanlığı, kimi zamanda yadınlığı kullanabiliyor olmanız gerekmektedir.

Evinizin salonunuzdan sonra en geniş odası olarak yemek odasını seçmelisiniz. Kalabalık gruplar halinde yemek vereceğiniz durumlarda kendinizin ve misafirlerinizin rahat ediyor olması önemli. Özellikle misafirleriniz geldiğinde uzun bira akşam yemeği için masanızın dikdörtgen ve herkesin birbirini rahat göreceği bir model de olması gerekmektedir.

Yemek odası mobilya seçimlerinde sandalyelerinizi ne çok geniş ne de çok dar seçmemelisiniz. Yine klasikleşmiş takım sandalyelerinden uzak durmanızı tavsiye ederim. Artık her şey için bir çok model bulunuyor ve bunlara ek olarak sizde zevkinize uygun düzenlemeler yapabiliyorsunuz. Mesela kol eklentsi olan sandalyeler yerine düz ve simetrik olan ancak bacak kısımları asimetrik ve metal görünümleri seçerseniz modern bir görüntü yakalayabilirsiniz. Ya da biraz daha şirin seçimler yapmak istiyorsanız, alçak ve eskitme görüntülü oturma yeri deri olan ve zımbalar kullanılmış modelleri seçmeniz de fayda var. Oturma yerlerine renkli puf ekler bağlayabileceğiniz vintage modeller de bu sıralar trend durumda…

Seçimlerinizi genel bakış açılarınızı daraltarak zevkinize hitap edecek boyuta getirirseniz, hayatınız kolaylaşacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.