Ultimate magazine theme for WordPress.

Çorap Ve Ayakkabı Kombin Önerileri

0 278

Çoraplar, artık sadece bizi soğuktan korumuyorlar. Aynı zamanda da stilimize büyük katkıları dokunmaktadır. Çoraplar aracılığıyla birbirinden tarz kombinlere imzanızı atmanız artık mümkün.

En Tarz Çorap Modelleri

Çorap, artık sıradanlığın ötesinde yeni bir boyuta kavuşarak son derece çeşitli bir sektör haline gelmiştir. Uzun çoraplar, kısa çoraplar, ince çoraplar bunların yanı sıra çorapları artık çiçekli, çizgili, hayvan figürlü gibi birçok çeşidini bulabilirsiniz.

Çorap Kombinleri İle Tarz Olun Tarzı Yakalayın

İster spor ayakkabı, ister topuklu ayakkabı, ister sandalet olsun, stilinize biraz tarz katmak istiyorsanız çorapları hayatınıza sokmalısınız. Günlük yaşamınıza hem renk hem de tarz arayanlardansanız, doğru yerdesiniz.

İnce Çorap Ve Topuklu Ayakkabı Kombini

İnce çorap ve topuklu ayakkabı kombini yapmak istiyorsanız bunun için en ideal tamamlayıcı elbise olacaktır. Desenli ince çorapları sade bir elbise ve sade bir topuklu ayakkabıyla tamamlayabilirsiniz. Aynı şekilde Düz çorapları renkli stilettolarla tamamlamanız mümkün. Mevsime göre etek tişört veya etek gömleklerinizle çoraplarınızı rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken nokta, eğer desenli bir çorap tercih edecekseniz üzerinizde sade bir kıyafet olmalıdır.

Diz üstü Çoraplar Kombinleri

En çok kullanılan dizüstü çorap kombinleri arasında şortlar, etekler ve elbiseler gelmektedir. Sade ve düz çorap seçimleriyle şort üzerine ceket kombini de yapabilirsiniz. Fakat, bu kombin yapılırken illaki topuklu ayakkabı ya da çizme kombin yapılabilir diye bir kriter yoktur. Aksine bu kombinlere spor ayakkabı ayrı bir hava katmaktadır.

Diz altı Çorapları Kombinleri

Diz altı çorapları kombinleri, uzun etek altına ya da bir şeyi büzerek yeni bir tarz yaratabilirsiniz. Ayrıca, sadece kapalı ayakkabılarla değil, sandaletlerle de güzel kombinler oluşturmaktadır.

Soket Çoraplar İle Ayakkabı Kombin Önerileri

Öncelikli olarak, soket çorap ve ayakkabı eşleşmesinde en önemli unsur, çorabın türüdür. Eğer konuya pek hakim değilseniz, daha zarif bir çorap tercih edebilirsiniz. Çünkü, çoğu kadın topuklu ayakkabılarla ince çorapları tercih etmektedirler. Eğer boyunuz uzunsa sigara paça çorapları da size uygun olabilir. Denemekte yarar var. Eğer çorapları yeni hayatınıza soktuysanız dantelli çorapları siyah stilettolarla tamamlamanı uygun olacaktır.

Foto Galeri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.