Ultimate magazine theme for WordPress.

Chanel 2019 İlkbahar/Yaz Defilesi

0 299

Paris Moda Haftası kapsamında Coco Chanel tarafından kurulan dünyaca ünlü Chanel markasının 2019 yılı İlkbahar/Yaz koleksiyonu ürünleri görücüye çıktı. Dünyaca ünlü modellerin defilede boy gösterdiği moda haftasında Chanel bu kez Paris’in kumsal bir alanında çıplak ayaklarla yeni kreasyonlarını sergiledi. Çıplak ayaklarla kumsal alanda sergilenen bu chanel 2019 ilkbahar/yaz koleksiyonu gerçekten de büyük ilgi gördü.

Defilede Chanel Logomania Rüzgarı Esti

Chanel yazılı trikolar, kemerlerden oluşan logomania modası rüzgarının estirildiği defilede dünyaca ünlü tekstil markasının tüm ürünleri de böylelikle görücüye çıkarılmış oldu. Her yönden moda dünyasının yakından takip ettiği bu sıra dışı defile organizasyonu ayakta alkışlandı.

Büyük Beden ve Pastel Tonlar

Öte yandan tüvit takımlarda ve bisiklet şortlarında pastel tonların sergilendiği Chanel 2019 defilesinde hemen akıllara bu yıl da yine büyük beden (oversize) ve açık renk modasının hakim olduğu her anlamda görülüyor.

Chanel Trend Ayakkabı

2019 yılının ilkbahar/yaz sezonuna yönelik olarak tanıtılan chanel 2019 modası kapsamında ayakkabılar trend olmaya devam etti. Modellerin ellerinde tutarak defilede boy gösterdikleri yeni sezon ayakkabılar en çok merak edilen ürünler arasında geliyor. Paris Moda Haftası’nda birbirinden rengarenk sandaletler yaz modasının öne çıkan ürünleriydi. Nitekim başlıca metalik kuzu derisi, dana derisi, lamine keçi derisi, kordon, tüvit, streç kumaş gibi birbirinden yeni tasarımlar dikkat çekti. Renk olarak siyah ve gri tonların ağırlıklı olarak karşımıza çıktığı her haliyle görülmektedir.

Chanel Trend Çanta

Öte yandan birbirinden şık ve trend çantalar da son derece eşsiz tasarımlarıyla 2019 yılına damga vuran sıra dışı tasarımlardan birisi olmayı sürdürdü. Nitekim başta altın yaldızlı kuzu derisi, işlemeli, taneli dana derisi, yün, karışık lif, baskılı denim ve gümüş tonları gibi öne çıkan renk ve desen seçenekleri 2019 ilkbahar/yaz trend modası olarak dikkat çekmektedir. Bu yönüyle sizler de Chanel modasına uygun olarak birbirinden eşsiz tasarımlarla göz dolduruyor. Bu da her açıdan yeni sezon kreasyonlarının birbirinden rengarenk yepyeni tasarımlarıyla karşımıza çıkması anlamına her yönden gelmiş durumda.

Foto Galeri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.