Ultimate magazine theme for WordPress.

Bu Kış Ne Giymeli? 2018 -2019 Kış Kombinleri

0 359

Sonbahar/Kış modası bu sene deri ve vinil dokularla, renk paletinde yarattığı özgürlükle ve geçmişi günümüze getirmesiyle bizleri heyecanlandırıyor. Bugünü ve dünü buluşturan kadınsı ama hala genç, iddialı ve minimalist parçalarla sezon trendlerini siz de yakalayabilirsiniz.

Bu Kış Ne Giysem?

Benim için bu kış; siyah, beyaz, lacivert ve gri. Net dikişli kalem etekler, maskülen görünümlü takımlar, kaz ayağı deseni, yüksek belli kotlar ve tabi ki yumuşacık montlar. Aslında 2019 Sonbahar/Kış hepimizin ruhuna çok iyi geldi.

Maksimalist 80’ler

80’leri yaşayanlar ve hayal meyal hatırlayan genç kuşaklar dönemin hareketli estetiğine yeni bir yorum getiriyor. Sivri burunlu çizmeler, ince çoraplar, geometrik mücevherler hatta kürklü etoller ve daha fazlasını bu sezon görebilmek mümkün. Modern kesimli biker ceketler, boğazlı üstler ve kısa paçalı pantolonları kombinleyerek tarz görünebilirsiniz.

Rengim Tek

Baştan aşağı pastel tonlarda bir renk giyinerek dikkat çekmek de bu kışın moda trendleri sezonunun trendleri arasında. Bronz, uçuk pembe, çivit mavisi, ateş kırmızı ve romantik lila öne çıkan renkler arasında. Bu renkleri denim parçalarla birliktede kullanabilirsiniz. Moda haftalarında sıklıkla rastladığımız bu stil tahmin edebileceğinizden çok daha etkili.

Bol Etekler ve Bol Pantolonlar

Bu sezonun en yeni silüetlerinden biri olan bol ve bilekte biten pantolonlar proporsiyon kurallarınızı yeniden şekillendirecek. Louis Vuitton, Marni ve Stella McCartney defilelerinde şişme montlarla genişleyen omuzlar, dar, yüksek bel, kısa ve bol paça pantolonlar ve kalem formda bol etekler dikkat çekici bir vurgu yapıyor.

Kristal Zarafeti

Üstümüz başımız kristallere bulanacak! Bu kış yüksek dozda pofuduk montlar, boğazlı kazaklar, bol pantolonlar, smokinler ve çizmeler göreceğimizden bahsetmiştik. Bu çok da feminen olmayan parçaları süslemek için elbette gösterişli aksesuarlara ihtiyacımız var. Stilletto’lar, clutch’lar, kolyeler, yüzükler, broşlar über feminen takılar…

Korselerin Esiri

1920’lere kadar gündemden düşmeyen korse, elbiselerin içine giyilir yani saklanırdı. Ancak bu sezon dengeler değişiyor. 2017 Sonbahar/Kış defilelerinde Alexander Mcqueen, Prada ve Loewe gibi ünlü mode evlerinde gördüğümüz beli sıkmadan vücuda oturtulan korseler her zamanki gibi görkemli.

Foto Galeri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.