Ultimate magazine theme for WordPress.

Bu Kış Moda Trendleri İçimizi Isıtacak

0 325

Dünyaca ünlü markaların stil önerilerine göre bu yıl da renkli ve bir o kadar da bohem tarzı sonbahar kadın ve erkek giyimi ön planda. Hiçbirinden kopamayacağınız koleksiyonlarla sizi büyülemeye geliyor. 2019 kış modası çok konuşulacak.

Sıcak ve Rahat

Bu yıl şişme montlar zirvede. Rahat ve oldukça kullanışlı olan şişme montlar sonbaharın sıcacık renkleriyle birleşince kadınların vazgeçilmezi olmaktan kendini alamıyor. Bu yıl şişme montların yeni yumuşak ve ince yapısı günlük hayatta aranan detay olarak kalacak gibi duruyor.

Deri Revaçta

Artık her rengi üretebilinen deriden vazgeçmek mümkün değil. Rugan lateks ve vinyil kumaşlar parlak deri görünümüyle bir çok kombini de beraberinde getiriyor. Erkeklerin de son yıllarda kullandığı derinin önemi arttı. Artık alt ve üst giyim de birçok ürünü artan derinin etek vs. iş hayatında var olan kadınların öncelikli tercihleri arasına girmeyi sürdürüyor.

Kürkler Yine Moda

Genelde tutkulu kadınların omuzlarından düşüremeyeceği kürkler bu yıl tekrar birçok koleksiyonda yerini aldı. Daha vahşi görünümüyle vamp şıklığını tercih eden kadınların tercihleri arasında yerini aldı.

Kadife Şıklığı

80’lerin modası yeni tasarımlarıyla geri dönüyor. Bileğe kadar uzanan kadife elbiseler bu yıl revaçta. Sıcacık dokusuyla 2016 kışını şık geçirmek isteyenlerin dolaplarındaki yerini aldı bile.

Trençkotlar Çok Trend

Bu sezon kabuk değiştiren trençkotlar geçen sezonların aksine bu sezon daha bol kesim ve daha uzun bir hal aldı. Yine bileğe kadar uzanan trençkotlar rahatlığın ve şıklığın ayrı aksesuarlarla kombinin bir parçası olmaya devam ediyor.

Örme Hırka Modası

Oldukça kalın yapıya sahip olan bu tarz örme hırka modelleri herkesin gözdesi. Daha günlük ve yaratabileceğiniz ev şıklığıyla oldukça kullanışlı. Her sene olduğu gibi bu sene de örmeden vazgeçilemiyor.

Moda dünyası eskilerden vazgeçemese de var olan modellere birçok yenilik katarak herkesi büyülemeye devam ediyor. Bu yaratıcı dünyadan etkilenmemek mümkün değil tabi ki de. Her sezon merakla beklenen moda haftalarına katılımlar bunu gösteriyor. Dünyada çığ gibi büyüyen moda çılgınlığında bizleri neler beklediğini merakla ve sabırsızlıkla takip etmeye devam ediyoruz.

Foto Galeri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.