Ultimate magazine theme for WordPress.

Botlar ve Çizmeler Kombin Önerileri

0 363

Özellikle kış aylarının gelmesiyle babet ve spor ayakkabılarının kalktığı ve bot ve çizmelerin çıktığı bir dönem başlamaktadır. Renkleriyle, şekilleriyle, rahatlıklarıyla her zaman gardırobumuzda olan bu ayakkabı çeşitleri oldukça güzel modelleri ile ilgimizi çekmektedir. Peki, borlar ve çizmeler nasıl kullanılır diye düşünürseniz bunun ile ilgili birçok blog bulabilirsiniz. Modanın da bu şekilde yön verildiği bloglar da modayı da takip edebilirsiniz. Fakat unutulmaması gereken çok önemli bir şey varsa oda klasik modellerden vazgeçilmemesidir.

Bot ve Çizmelerde Kovboy Modası

Bot ve çizme denince akla ilk gelen modellerden biri kovboy modasında çıkan akım çizmeleridir. Filmlerde görülen çizme bir dönem çok trend olmuş ve bu trendini sürdürmektedir. Fakat bu kovboy çizmelerini nerelerde ve nasıl kullanacağınızı bilmek oldukça önemlidir. Çünkü bu çizmelerin kullanımı insanı vezir de eder rezilde eder mantığı vardır. Örneğin takma kirpik takarak bu çizmeleri giydiğinizde dönem farklılıkları olduğundan şık durmayacaktır. Fakat koy ve kısa şortlarla dar paça jeanler ile kullanıldığında dikkatleri hemen üzerinize çekebileceğiniz bir durum ortaya çıkacaktır.

Klasik Olması Gereken Çizmeler

Her kadının veya erkeğin sahip olması gereken klasik çizme ve botlarının olması gerekmektedir. Bunların en başında karda kaymayan botlar gelmektedir. Bunun haricinde erkekler genellikle çizme kullanmamaktadırlar. Fakat kadınlar için bu durum söz konusu değildir. Özellikle kış aylarında elbise ve etek kullanımlarında sıcak tutması için çizme tercih etmek oldukça mantıklıdır. Bu yüzden her kadının olması gereken mavi, siyah ve kahverengi çizmeleri günü kurtarıcı bir yapı oluşturacaktır.

Kısa Botlar

Kısa botlar da artık günümüzde pantolonların kullanıcı kış ayakkabıları arasındadır. Özellikle kadın erkek fark etmeksiniz kullanılan botlar renkli renkli olmasıyla daha çok kullanılabilirliği arttırmıştır. Mesela mavi kirpikler takıp mavi çizme ve Jean pantolonunuz ile oldukça güzel ve şık bir görünüm sağlayabilirsiniz ya da kazağınız ile bile güzel bir kombin uygulayabilirsiniz.

Topuklu Çizmeler

Topuklu çizmeler her kadının şık olma asına kullandığı ayakkabılardır. Özellikle kısa boylu kadınların daha çok tercih ettiği modellerdir. Elbise ve eteklerde çok şık durduğu söylenebilir.

Foto Galeri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.