Ultimate magazine theme for WordPress.

Bluz Seçiminde Nelere Dikkat Etmelisiniz?

0 351

Kadınlar giyim konusunda her zaman en şık olanı ve en çok yakışanı almak isterler. Bunun için de bazı detaylara dikkat edilmesi gerekir. Özellikle bluz seçiminde ön planda olması gereken detayları şekillendirmek çoğu zaman kadınların zevkleri ve moda eğilimleri arasında şekillenir. Bunun için bluz seçiminde nelere dikkat etmelisiniz? sorusunun cevabı aslında kişiden kişiye değişen bir durumdur. Unutulmaması gereken konu ise bluz seçerken kadınların kendi vücutlarını tanımasıdır. Bu sayede daha şık ve daha kombine kıyafetler ile giyinme şansına sahip olabilirsiniz.

Vücudunuzu Tanımak

Bluz alırken dikkat edileceklerin başında vücudunuzun kusurlarını kapatmak ve daha çok beğendiğiniz kısımları ön plana çıkartmak olmalıdır. Yanlarınızın olması halinde alt kesimleri daha bol bir bluz tercih edilmelidir. Bu tip bir bluz fazlalıklarınızın kapatılmasına olanak tanır. Kollarınızın veya omzunuzun dar olması durumunda ise daha geniş omuz kesimine sahip olan bir bluz giymek bunun görünmesine engel olacaktır. Kusurların bilinmesi de daha şık tercihlerin ortaya çıkmasına neden olacaktır.

Tasarım ve Zevkler

Bir bluzu seçerken kumaşın yapısı veya tasarımı oldukça önemlidir. Fazlalık olarak görülen bir yerin kapatılması amaçlanırken zevklerin de ön planda olması gerekir. Sadece bir amaç için yapılan tercih zevklerinize uygun olmaması durumunda bir kez giyildikten sonra dolabınızda kalacaktır. Moda ve sizin zevkleriniz arasında bir uyum olması gerekir. Tasarım ürünlerin her zaman sizin zevkinize uygun olması beklenmez. Bunun için hem tasarım, hem kusur kapatan veya ön plana çıkaran hem de zevkinize uygun olmalıdır.

Kullanım Amacı

Bluz seçerken nerede kullanacağınız da önemlidir. Çünkü şık bir bluz bir pantolon ile kombinlendiğinde gece bir yemek için bile kullanılabilir. Bundan dolayı kullanım amacınıza uygun olacak şekilde bir bluz seçmek daha şık olmanıza neden olacaktır. Günlük ama şık olmak için ise yapılması gereken daha salaş bir tasarım seçmek olabilir. Bu sayede sade ve şık olmak için elinizde bir fırsat olacaktır. Bu detaylara uygun olduktan sonra seçeceğiniz bluz sizi her zaman oldukça farklı gösterecektir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.