Ultimate magazine theme for WordPress.

Bir Erkeği Nasıl Kendinize Bağlarsınız? 

0 354

İlişkilerde kadınlar erkeklere göre daha kolay bağlanmaktadır. Bazı erkekler bağlanmaktan korkar ve temkinli davranmaya çalışır. Fakat bir kadın da partnerinin kendisine bağlanmasını ister demek mümkündür. Peki bir erkeği nasıl kendinize bağlarsınız ? diye merak ediyorsanız, bu şu şekilde sıralanabilir:

İlgilendiğiniz Bir Hobiniz Olsun 

Erkekler kendilerine hobi edinmiş kadınlara oldukça saygı duyarlar. Çünkü, bir kadın bir konu hakkında ilgiliyse ve oldukça beceriliyse bu erkeklere fazlasıyla çekici gelmektedir. Ayrıca mutfak konusunda ilgili ve becerili olmanız durumun da erkek arkadaşınızı bu yönünüz ile kendinize bağlayabilirsiniz.

Zayıf Görünmeyin, Güçlü Durun 

Erkekler genellikle sürekli ağlayan ve karşısına çıkan en ufak sorunlarla başa çıkamayan kadınlardan pek hoşlanmazlar. Fakat ayaklarınız üzerinde durarak ve güçlü görünerek erkek arkadaşınızın dikkatini çekersiniz. Hatta çekmek ile de kalmaz kendinize bağlarsınız demek mümkündür.

Şefkatli Davranın 

Genel olarak erkeklerin en ihtiyaç duyduğu duygu şefkat duygusudur. Bunu da genellikle partnerlerin de görmeyi tercih ederler. Hasta olduğunda ya da sinirlendiğinde sakinleşmesi için kuracağınız cümleler ve ilgilenmeniz her erkeği etkileyecek bir durumdur. Bu hareketleriniz partneriniz tarafından sizin şefkatli olduğunuz konusunda etki uyandıracaktır. Şefkatli oluşunuz ile erkek arkadaşınızı kendinize bağlayabilirsiniz.

Sır Tutabilen Biri Olun 

Erkekler, herşeyini herkese anlatan ve sır tutamayan kadınlardan hiç hoşlanmazlar. Fakat sır tutabilen, özelini kimseyle paylaşmayan kadınlar erkeklerin daima aradığı bir kadın tipidir demek oldukça mümkündür. Eğer erkek arkadaşınızı kendinize bağlamak istiyorsanız, bu işe sır tutarak ve özelinizi kimseyle paylaşmayarak başlayabilirsiniz. Bu durum erkek arkadaşınızın oldukça hoşuna gidecektir.

Çekici Olmaya Çalışın 

Her ortam da çekici davranarak partnerinizi kendinize bağlayabilirsiniz. Çekici kadınlar güzel kadınlardan daha fazla dikkat çeker erkekler için demek mümkündür. Bu sebeple daima çekici kalarak sevgilinizi kendinize bağlayın. Erkekleri kendinize bağlamak sandığınız kadar zor değildir. Bir kaç adımda erkek arkadaşınızı kendinize bağlayabilirsiniz demek oldukça mümkün. İçselleştirmiş olduğunuz çekicilik ile partnerinizin aklını başından almakla kalmaz yüzde yüz kendinize bağlamış olursunuz. Ayrıca düşünce tarzınız ile de erkek arkadaşınızı etkileyebilir hatta ve hatta kendinize bağlayabilirsiniz demek oldukça mümkündür.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.