Ultimate magazine theme for WordPress.

Banyo Dekorasyonunda Aydınlatma Sistemi

0 383

Günlük hayatımızda en sık kullandığımız, evimizin veya ofisimizin en önemli kısmı ve en gizli kısmı yatak odalarımızdan sonra banyolarımızdır. Bizler için özel olan ev ve ofis kısımlarımızın her zaman güzel görünmesini isteriz. Peki banyo dekorasyonumuzu nasıl yaparız? Düzenlediğimiz banyoda ışıklandırma nasıl olmalı? İşte soruların cevabı…

Metre Kareye Göre Banyo Tasarımı

Banyo dekorasyon fikirleri banyonuzun stiline ve metre karesine göre değişir. Örneğin küçük bir banyoda yer kaplamayan tezgah üstü lavabolar kullanılabilir. Dolayısıyla banyo dekorasyonuna başlamadan önce banyonuzun mutlaka ölçüsünü alın.

Banyo Stiline Göre Banyo Tasarımı

Banyo dekorasyonunda diğer önemli ayrıntı banyonuzun stili ile ilgilidir. Örneğin banyonuz modern ya da klasik bir banyo olabilir ya da kırsal bir banyo… Dolayısıyla tıpkı banyonuzun ölçüsünü aldığınız gibi banyo stilinizi de bilerek kreatif bir banyo oluşturmaya çalışın.

Metrekaresi Küçük Banyolar İçin Banyo Tasarımı

Banyonuz çok küçük ve nasıl dizayn edeceğinizi bilemiyor musunuz? Endişelenmeyin… Sizler için raflarda bekleyen çok özel minimal banyo dolapları, lavabolar, klozetler ve ışıklandırma sistemleri var. Dilerseniz yerden oturtmalı, dilerseniz duvara gömmeli olarak tasarlanan lavabo, dolap ya da klozet kullanabilirsiniz. Banyo metrekareniz küçük olduğu için özellikle klozet ve lavabolarınızı birbirine yakın yerlerde konumlandırmanız yeterli olacak.

Metrekaresi Küçük Banyolar İçin Aydınlatma Sistemi

Işıklandırma sisteminizde ister led kullanın ister birbirinden modern banyo avizelerini kullanın kullanacağınız yer aynaya yakın olan yer yani lavabo üstü olsun… Dilerseniz bu lambaları aynanızın iki yanına monte ederek banyonuz için modern bir görsel elde edebilirsiniz.

Metrekaresi Büyük Banyolar İçin Banyo Tasarımı

Metrekaresi büyük banyolarda olabildiğince hayal gücünüzü gerçekleştirebilir, dilediğiniz yerleşimi banyonuzun dilediğiniz yerine yapabilirsiniz. Yine birbirinden kreatif lavabo ve dolaplar, klozetler sizler için hazır bulunacak… Banyonuza geniş bir lavabo çok yakışacak…

Metrekaresi Büyük Banyolar İçin Banyo Aydınlatma Sistemi

Banyo metrekareniz büyük, banyonuz çok şekilde kullanışlı olabildiği için banyo dekorasyonlarınızdaki gibi ışıklandırma sisteminde de düşlerinizin ötesine gidebilirsiniz. Özellikle çoklu, bölgesel ışıklandırmalar yaptırabilirsiniz. Özellikle büyük avizeler banyonuzda çok şık duracağı gibi küçük ledlerle de aynalarınızı ışıklandırabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.