Ultimate magazine theme for WordPress.

Balıkçı Yaka Kazak Kombin Önerileri

0 308

Fazla kilolara sahip biriyseniz, büyük beden triko kazaklar sizlere göre olacaktır demek oldukça mümkün. Bu büyük beden triko kazaklar sizleri daha ince ve daha zarif bir görünüme sokacaktır. Balıkçı yaka modelli kazaklar yağışlı ve soğuk havalar da ideal bir şeçenek olacaktır.

Uzun Ve Kısa Balıkçı Kazak Modelleri 

Uzun balıkçı kazak modelleri, uzun boylu bayanlara oldukça yakışmaktadır. Ayrıca uzun balıkçı kazaklar sizler için bir elbise görevi görebilmektedir. Kısa ve desenli balıkçı yaka kazak modelleri de oldukça ön plandadır. Uzun balıkçı kazakları pantolon ile giymek daha iyi olacaktır. Fakat kısa balıkçı kazakları yüksek bel pantolonlar ile kombinlemeniz gerekecektir.

Geniş Kollu Balıkçı Yaka Kazak Modelleri 

Bu sezon oldukça ön plana çıkmış balıkçı yaka kazak modelleri arasındadır. Kazağın kendisi gibi kol kısmı da bu modelde boldur. Geniş kollu balıkçı kazak modelleri sizlere zerafet ve fazlasıyla şıklık katacak gibi gözüküyor. Bu büyük beden kazak modelleri fazlasıyla tercih edilecek demek oldukça mümkün.

Akromatik Tarzlı Balıkçı Kazak Modelleri 

Parlak dokulardan oluşan ve genel olarak beyaz ve siyah renklere sahip kazak tarzına akromatik denir. Bu kazak modelinin en büyük avantajı vücuda oldukça iyi oturmasıdır. Her sezon olduğu gibi bu sezon da oldukça modadır.

Klasik Balıkçı Yaka Kazak Modelleri 

Bu balıkçı yaka kazak modellerini uyumlu etekler ile kombinleyebilirsiniz. Bu kazak modeli sizlere hoş bir görünüm sağlayacaktır. En tercih edilen renkleri siyah, kırmızı, sarı ve beyaz renkleridir.

Büyük Boy Balıkçı Yaka Kazak Modelleri 

Bu kazak modelinin farklı desen ve şekilleri mevcuttur. Büyük beden kazak modelleri oldukça rahat kazak modellerindendir. Örülmüş modelleri de tercih edilen modeller arasındadır. Bu kazak modelleri bayan veya erkekler için de örülebilir.

Figürlü Balıkçı Yaka Kazak Modelleri 

Hayvansever insanlar için tasarlanmış modellerdendir. Sadece hayvan desenleri değil, çiçek ve renkli taşlı motiflerle de karşımıza çıkabiliyor. Bu modelli balıkçı yaka kazaklarını tercih etmenizde fayda var çünkü, bu sezon oldukça popüler olacak gibi gözüküyor.

Foto Galeri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.