Ultimate magazine theme for WordPress.

Bağcılarda Evlere Ek İş Veren Firmalar

4 423

Bağcılar bölgesi evde ek iş yapmak ve ya bağcılarda evlere ek iş veren firmalar bulmak için ek aktif ilçelerden biridir. Bağcılar bölgesinde evlerde ek iş yoğunluğu diğer ilçelere göre daha fazladır. Bağcılarda evlere ek iş veren firmalar özellikle tekstil ve aksesuar firmalardır. Bu yazımızda bağcılar ilçesinde evlere ek iş almak isteyen bayanları ve bağcılar ilçesinde iş yeri olup ta evlere fason işler vermek isteyen işverenleri buluşturmayı amaçlıyoruz.

Bağcılar; Güngören, Esenler, İkitelli, Bahçelievler gibi ilçelere sınırı olan  genellikle tekstil firmalarının çok olduğu bir yerleşim birimidir. En alt gelir durumundan en üst gelir durumuna kadar bir çok sınıftan insanı bir arada barındırmaktadır. Bu yüzden bağcılar bölgesi evde ek iş alan kişilerin yoğunluğu yüksektir.

Bağcılar’ da Evde Ne Gibi Ek İşler Yapılabilir ?

Bağcılarda evlere ek iş veren firmalar genellikle tekstil firmalarıdır. Bu firmalar işin durumuna  göre evlere parça başına ve ya  günlük olarak iş tesliminde ödeme yaparlar. Bağcılarda evde yapılan işler aşağıdaki gibidir ;

 • Tekstil aksesuarları paketleme işi
 • Dantel ve ya kumaş fazlalıkları kesme işi
 • Perde kenarı onarma işi
 • Düğme sayma – paketleme işi
 • İplik ayıklama işi ( Evlere en çok verilen ek iştir)
 • Kalite kontrol işi
 • Etiket ve ya marka yapıştırma işi
 • Çorap çiftleme işi

Bu ek işler Bağcılar’ da çokça karşılaştığımız işlerdir. Bunun yanı sıra bağcılarda otomotiv firmaları, çikolata firmaları gibi gıda firmaları da yer almaktadır. Bu firmalardan da özellikle İstoç da evlere ek iş veren firmalar hayli fazladır. Bu sınıfta yapılabilecek işler;

 • Evde yedek parça paketleme işi
 • Conta, kelepçe, somun, çivi gibi malzemeleri sayma ve paketleme işi
 • Çikolata paketleme ve kolileme işi
 • Aksesuar yapıştırma işi
 • Malzemeden artık ( Çapak) temizleme veya zımparalama işi …

Gibi örnekleri artan bir çok iş imkanı vardır. Siz de bağcılar ilçesinde oturuyorsanız ve evde ek iş yapmak istiyorsanız yorum yaparak talebinizi bağcılar bölgesi evlere ek iş veren firmalara  ulaştırabilirsiniz.

Aynı zamanda bağcılarda iş yeriniz var ve bağcılar çevresinde eve fason parça başı iş vermek istiyorsanız buradan bilgilerinizi yazabilir ve iş arayanlara ulaşabilirsiniz.

Gelen Aramalar;100.Yıl Mahallesi Evlere Ek İş veren Firmalar, Bağlar Mahallesi Evlere Ek İş veren Firmalar, Barbaros Mahallesi Evlere Ek İş veren Firmalar, Çınar Mahallesi Evlere Ek İş veren Firmalar, Demirkapı Mahallesi Evlere Ek İş veren Firmalar, Evren Mahallesi Evlere Ek İş veren Firmalar, Fatih Mahallesi Evlere Ek İş veren Firmalar, Fevziçakmak Mahallesi Evlere Ek İş veren Firmalar, Göztepe Mahallesi Evlere Ek İş veren Firmalar, Güneşli Mahallesi Evlere Ek İş veren Firmalar, Hürriyet Mahallesi Evlere Ek İş veren Firmalar, İnönü Mahallesi Evlere Ek İş veren Firmalar, Kazımkarabekir Mahallesi Evlere Ek İş veren Firmalar, Kemalpaşa Mahallesi Evlere Ek İş veren Firmalar, Kirazlı Mahallesi Evlere Ek İş veren Firmalar, Mahmutbey Mahallesi Evlere Ek İş veren Firmalar, Merkez Mahallesi Evlere Ek İş veren Firmalar, Sancaktepe Mahallesi Evlere Ek İş veren Firmalar,  Yavuzselim Mahallesi Evlere Ek İş veren Firmalar, Yenigün Mahallesi Evlere Ek İş veren Firmalar, Yenimahalle Mahallesi Evlere Ek İş veren Firmalar,

4 Yorumlar
 1. Bade diyor

  Bağcılar çınar mahallesinde evde yapabileceğim işler arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

  1. İpek diyor

   Cevap falan geldi mi size

 2. Yonca diyor

  Merhaba ben Yonca,
  Bağcılar Meydana yakın oturuyorum.Evde yapabileceğim İş imkanınız varsa sevinirim.Teşekkür ederim.

  1. Kadın Modam diyor

   Merhaba Bağcılar bölgesinde evlere ek iş veren firmalar iletişim bilgilerini paylaştıkça konu içerisine eklenecektir. Henüz işveren paylaşımı olmadı maalesef.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.