Ultimate magazine theme for WordPress.

Alternatif Gömlek Kombinleri ile Daha Şık Görünmenin Yolları

0 346

Neredeyse bütün kadınların dolaplarında olmazsa olmaz denilebilecek parçaların içerisinde gömlek gelmektedir. Çok kolay ve basit bir şekilde isteyen herkes gömlekleri kombin yapabilmektedir. Kolay gömlek kombinleri ile isteyen herkes şıklığı yakalayabilmektedir.

Sokak Modasında Gömlek Kombinleme

Sokak modası denilince akıllara gelen gömlek ile çok kolay bir şekilde kombin yapılabilmektedir. Kombin önerileri içerisinde ise herkesin çok seveceği kareli gömlek ve slim fit jean pantolon gelmektedir. Doğru bir kombin ile kilolu kadınlar bile şık görünmektedirler. Kareli gömlek bol ve dökümlü tercih edilmelidir. Dar pantolonun içine sokularak, pantolon üzerinde dökümlü durması sağlanmalıdır. Doğru renkler ve desenler ile çok şık görünmektedir.

Gömlek Kombininde Kemer Unutulmamalı

Tercih edilen gömlek, mutlaka kemer ile kombinlenmelidir. Gömleğin ön kısmı pantolon içerisine sokulmalı ve büyük, hoş kemerler ile kombinlenmelidir.

Bol Şallar Gömlek Kombinlerini Ön Plana Çıkarır

Gömlek kombinlerinin ise mutlaka bir takım detaylar ile ön plana çıkması sağlanmalıdır. Desenli veya düz renkli gömlekler, bol şallar ile çok şık bir şekilde kombinlenmektedir. Bunun yanında minik, boğazı sıkıca saran fularlar da gömlekler ile büyük bir uyum yakalamaktadır.

Takılar Gömlek Kombinlerinin Tamamlayıcısı

Bir kombini her zaman takılan takılar tamamlamaktadır. Bu nedenden dolayı da hiçbir şekilde takı takmak atlanmamalıdır. Sadece bir küpe, kolye veya saat ile gömlek daha fazla ön plana çıkarılabilmektedir veya daha hoş bir görünümün oluşmasını sağlamaktadır. Düz renkli gömlek tercih edenler büyük kolye takabilirken, desenli gömlek tercih edenler ise minimal küpeler ile gömlek kombinlerini ön plana çıkarabilmektedir.

Gömlek ve Etek Kombinleri

Gömleğin şıklığı ve eteğin duruşu ile çok hoş görünen kombinler oluşturulabilmektedir. Dar ve kısa eteklerde bol, salaş duran gömlekler tercih edilmelidir. Kısa eteklerde ise uzun çizmeler çok hoş durmaktadır. Bunun yanında diz altı veya daha uzun eteklerde ise dar kesim gömlekler tercih edilmektedir.

Kazak ve Gömlek ile Şık Olmak

Kazakların içlerine giyilen gömlekler ile de şıklığı yakalamak mümkün olmaktadır. Dar kesim jesan pantolon, salaş örme kazak ve uyumlu renklerde giyilen bir gömlek ile göz kamaştırıcı olmak mümkün olmaktadır.

Foto Galeri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.