Ultimate magazine theme for WordPress.

Aldatma Sonrası Evliliği Kurtarma Yolları

0 367

Her insan hayatında mutlaka hata yapar. Çünkü insan buna meyillidir. Aldatılan tarafın da bunu bilerek kendisini aldatan eşine ikinci bir şansı tanıması gerekmektedir. Fakat elbette aldatan tarafa oldukça büyük işler düşüyor. Bu nedenle aldatma sonrası evlilik yürür mü bunun üzerinde duralım…

Yuvanız Aldatmayla Dağılmasın Güçlensin

Gerek yapılan araştırmalar gerekse dürtülerimiz bize açıkça göstermektedir ki insan en çok düştüğü zaman güçlü oluyormuş. İşte bundan hareket ederek aldatılan tarafın kendisini depresyona sokması, aşka bir ömür boyu cephe alarak isyankâr olması kesinlikle olmamalıdır.

Aksine başka tenlerde mutluluk arayanların eninde sonunda dönüp dolaşıp yine birbirine gelmesi, pişman olması aile bağlarını kuvvetlendirmektedir. Bunun bilinciyle yuvalar aldatmayla aslında dağılmaz daha da güçlenir.

Aldatma Nedenini Açıkça Belirtin

Genellikle erkekler aldatmaktadır. Erkeklerin aldatma nedenleri arasında kuşkusuz erkeklik kitabının (?) bir gereği olarak gol sayısıdır. Bunun içerisinde daha çok farklı kadın, daha farklı hazlar ve cinsel birliktelikler amaçlanmaktadır. Erkekler tamamen bu amaçla aldatır. Ancak aldatan erkek sebebi her ne olursa olsun eşini neden aldattığını açıkça ve dürüstçe itiraf etmeli ve aldatma sonrası evlilik birlikteliğini şekillendirecek taraf olmalıdır.

Öfkeyi Kontrol Altına Alın

Atalarımız ne de güzel söylemiştir: “Öfkeyle kalkan zararla oturur” diye. Aynen öyle. Anlık bir öfke sizin bir ömür boyu kocama niyetiyle oturduğunuz nikah masasından kalkıp da adliye saraylarındaki davalı – davacı sandalyelerine oturmanıza neden olabilir. Aman ha buna kesinlikle fırsat vermeyin!

Eşinizle karşılıklı oturun konuşun ve ant içerek bir daha aldatmayacağınız konusunda ikna edebilirsiniz. Bunun için mutlaka öfke kontrolünün sağlanması gerekmektedir.

Kimin Aldattığı Değil Mesele Önemli Olan…

Aslında kimin aldattığının pek de önemi bulunmuyor. Bunun aksine önemli olan şey varsa o da hatanın neresinden dönülürse kârdır anlayışıyla hareket ederek hatanın onarılmasıdır. Bu yüzden aldatma sonrası evlilik devam eder mi yönünden sizin de hatanızı tolere etmeye bakmanız gerekir. Bu konuda Servet-i Fünun dönemi edebiyatçılarından Hüseyin Cahit Yalçın’ın Niçin Aldatırlarmış? adlı tarihi romanı da size yol gösterecektir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.