Ultimate magazine theme for WordPress.

Aldatıldığınızı Anlamanın Yolları

0 304

İnsanı ölüm ve ayrılıktan sonra en çok yıkan durum aldatıldığını öğrenmektir. Sevilen biri tarafından ihanete uğramak ruh halini dibe çekeceği gibi gelecek için de güvensizlik ortamı yaratarak kişinin mutlu olmasının önüne set çekebilir. Kadınlar aldatmayla ilgili erkekleri anlamak konusunda en baştan zaten belirli bir kalıp yargıya sahipler. Çünkü erkek doğası gereği çok eşliliğe daha yatkın olarak kabul ediliyor.  Ayrıca aldatma ile ilgili durumu okuyan biri için pek çok ipucu mevcut.

Aldatıldığınızı Anlamanın Yolları Var

Rutin giden bir ilişkide ihanet söz konusu olduğu zaman bu durum aslında sinyallerle kendini gösteriyor.Ama pek çok insan bunu kabul etmek istemiyor. Örneğin herşeyin yolunda gittiği süreçten sonra gelen ilgisizlik kişileri şüphelendirmiş olsa da daha öncekinden daha fazla olan ilgi kişileri genelde memnun ediyor. Oysa uzmanlar birdenbire ortaya çıkan aşırı ilginin suçluluk duygusunun bir uzantısı olabileceği konusunda uyarıyorlar.

Ne kadar detay o kadar yalan

Doğru söyleyen kişiler genelde olayı abartmadan anlatırlar. Oysa yalan söyleyen biri gereksiz ve hatta sorulmadan pek çok detay vererek kendini ispatlama yoluna gidecektir. Unutmayın ne kadar fazla ve gereksiz detay veriliyorsa o kadar yalan olma ihtimali fazladır.

Görünüşündeki radikal değişikliklere dikkat

Herkes karşı cins tarafından gösterilen ilginin cazibesine kapılabilir. Erkekler bunu bir adım öteye taşımaya niyetlendikleri zaman beden dilleri ile birlikte giyim tarzlarında da değişiklik gözlenmektedir.

Uyku düzenindeki değişiklikler suçluluğun işareti olabilir

Yasaklanmış bir eylem her ne kadar heyecan verici olsa da suçluluk duygusunu da beraberinde getirir. Eğer sevdiğiniz kişinin karakterinde, yeme içme ritüellerinde ve uyku düzeninde bir değişiklik görüyorsanız bunu dikkate almanızı öneriyoruz

Ortak planlara dair ilginin kaybolması

Yolunda giden bir ilişkide geleceğe dair ortak planlar yapmak ilişkinin bir parçasıdır. Artık bu planlara dair konuşmalar azalmış ise başka planlar yapılıyor anlamına geliyor olabilir. Ayrıca sessizlik de yine ruhen sizden uzaklaştığının bir işareti olabilir

Neden aldatılırız

Bazen anlık heyecan bağımlılığı bazen ise ilişkide yolunda gitmeyen sebepler baş gösterdiğinde kişi bitirme cesaretini bulamadığı için karşı tarafa bu hakkı vererek bir nevi son sözü söylemekten kurtulma adına aldatılma sebepleri ve bahanelerinin arkasına gizlenebilir.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.