Ultimate magazine theme for WordPress.

Aldatıldığınızı Anlamak İçin 10 İpucu

0 366

Son yıllarda ilişkiler mutlu bir şekilde başlamasına rağmen kimi zaman yaşanan sorunlardan dolayı, kimi zaman da aldatılma olayları nedeni ile sonlanmaktadır. Bu durumun sonucunda her iki taraf da son derece yıpranmaktadır. Bazı kişiler aldatma konusunda oldukça başarılı bir iş çıkarırlar ve karşı tarafın anlamasına imkan sağlamazlar. Ancak aldatıldığınızı anlamak için 10 ipucu yeterli olmaktadır.

1. Kişisel Bakım

Birçok erkek, bir ilişkiye başladıktan sonra ya da evlilik sonrasında kendilerine bakmayı azaltmaktadır. Ancak erkeklerde kişisel bakım konusunda yaşanan değişim, kesinlikle aldatmanın bir işareti olarak görülmektedir.

2. Kıyaslama

Aldatan kişinin ilgisi artık başka yönlere kaymakta olduğundan dolayı, partnerini başkaları ile kıyaslamaya başlamaktadır. Böylece aslında kafasında tek eşlilik kavramının ortadan kalktığı meydana çıkmaktadır.

3. İlginin Azalması

Aldatıldığınızı anlamanın yolları arasında partnerinizin size olan ilgisinin azalması ve sizin ona gösterdiğiniz ilgiye beklediğiniz tepkiyi vermemesi gibi belirtiler de aldatma göstergesidir. Örneğin beğenerek aldığınız ve onun da beğeneceğini düşündüğünüz bir hediyeyi beğenmemesi gibi sorunlar ortaya çıkabilmektedir.

4. Yatak Odası ve Uyku Sorunları

Eğer bir kişi aldatıyorsa, yatak odasında sorunlar yaşanmaya başlanacaktır. Bununla beraber sabah uyandıktan sonra nerede olduğunu tanımlayamama ya da uyku düzensizliğinin yol açtığı uyanamama gibi sorunlar da meydana gelmektedir. Bu da aldatılmanın belirtileri arasında bulunmaktadır.

5. Kendine Ait Yaşam Alanları

Aldatma eylemini gerçekleştiren kişiler genellikle yalnız kalmaya çalışmaktadır. Bunun için birçok farklı bahane uydurmakta ve bu bahaneleri savunmaktadır. Evin içerisinde oda kapısını kapatarak burada kendine ait bir yaşam alanı kurar ve rahatsız edilmekten hoşlanmazlar.

6. Sık Sık Aranmak

Aldatan kişilerin telefonları sık sık çalabilmektedir. Özellikle eşinizi arayan kişiler sizin tanımadığınız kişiler ise aldatılıyor olabilirsiniz. Bununla beraber telefon görüşmelerini genel olarak yalnız ve yavaş sesle yapmaya çalışırlar. Aynı zamanda aldatan kişi, birinin yanına geldiğini fark ettiğinde konuşmayı sonlandırmaya çalışmaktadır.

7. Telefonunu Sürekli Yanında Taşımak

Evin içerisinde dahi telefonu sürekli olarak yanında taşıyan bireyler aldatıyor olabilmektedir. Aldatıldığını anlamak isteyen kişiler, partnerlerinin telefonlarına baktıklarında sessiz modunda buluyorlarsa ve eşlerinin telefonlarını yanından ayırmadıklarını fark ediyorlarsa muhtemelen aldatılıyorlardır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.