Ultimate magazine theme for WordPress.

Aldatan Eş Nasıl Anlaşılır?

0 401

Sadakatsizlik İlişkiyi Bitirir

Evlilikler sadakat ve güven temeli üzerine kurulmuştur. Nasıl ki bir binanın zemininden alınan taş o binayı yıkmaya sebep olursa sadakatin yok olmasıda evlilik birliğini yıkar. Aldatmak ise sadakate ihanetle ortaya çıkar. Aldatılmanın en büyük belirtilerinden biri eşinizin değişimidir. Giyiminden, yaşam tarzına, size karşı düşüncelerine kadar tüm fikirlerinde bir değişme görülür. Önceleri yapmaktan keyif aldığı şeyler ona itici gelmeye başlar, sizi sürekli eleştirir ve size karşı memnuniyetsizliğini ifade eder. Sizi diğer hemcinslerinizle kıyaslar ve bakımsızlıkla suçlar.

Eleştiri ve Kıyaslama Başladıysa Dikkat

Giyiminde gittiği değişim daha önce kıyasıya eleştirdiği şekilde giyinmesi ve o tarzda yaşaması asla yapmam dediği ne varsa sırayla hepsine karşı sempati duyması da partnerinizin hayatında bir başkası olduğunun en büyük belirtileri arasında.  Sizi sürekli başkalarıyla kıyaslaması, yaşından küçük davranışlarda bulunmasıda aldatmanın en büyük belirtileri arasında.

Kıskançlık ve Kısıtlama Artar

Aldatan eşlerin içten içe duyduğu vicdan azabı beynin en savunmasız olduğu uyku anında ortaya çıkar. Eşiniz sürekli kâbuslar görüp uykusundan uyanıyorsa veya uyku problemi yaşıyorsa aldatılmanız olası. Hayatında iki partnere aynı anda yer verenler kendileri yapıyorsa eşlerininde yapma ihtimalini düşünüp aşırı kıskançlık duygusuna kapılırlar. Eşinizin size karşı fazla kısıtlamacı ve kıskanç davranışlar sergilemesi de aldatıldığınızın işaretlerinden.

Suçluluk Duygusu Artar

Aldatan taraf suçluluk duygusunu bastırmak için eşlerinin bir dediğini iki etmemeye özen gösterir. Önceden çok sert tepki verdiği isteklerinizi artık sesini çıkarmadan yerine getiriyorsa durup düşünmeniz gerekir. Yine suçluluk duygusu hisseden eş kendi iç dünyasında suçunu hafifletmek için eşinin ona bağırmasını sesini yükseltmesini ister bu şekilde iç dünyasında kendini rahatlatır.

Eşine Tahammülü Azalır

En büyük aldatma belirtilerinden biride yakın çevrede yaşanan aldatma haberlerine karşı tepkisiz kalmasıdır. Tam tersi aşırı tepki vererek böyle bir durumla karşılaştığında eşinin tepkisini sorgulaması da aldatmaya dair önemli izlerdendir. Aldatan birey tahammülsüzleşir. En basit bir neredeydin veya nereye sorularına aşırı tepkiler vererek sizin onu çok sıktığınızı, bunaldığı, sizden uzaklaşmak zorunda kaldığını sürekli dile getirir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.