Ultimate magazine theme for WordPress.

Abiye Modellerinde Doğru Aksesuar Tercihi

0 394

Abiye kıyafetler ne olursa olsun hayatımızda olan ve herkesin en az bir tane abiyesi olması gereken kıyafet türlerindendir. Çünkü illaki hepimizin özel bir günü, katılması gereken bir daveti veya gitmesi gereken bir düğünü olabilmektedir. Bu gibi zamanlarda da her kadının gardırobunda bulunması gereken abiye kıyafetlerinin olması gerekmektedir. Abiyelerin modelleri de şık olmaya yetmez. Artık günümüzde daha şık olmak için muhakkak farklı aksesuarlarla kıyafeti desteklemek gerekmektedir. Fakat her aksesuarda her zaman kullanılmamaktadır. Özellikle şimdilerde bunlarla ilgili birçok yazı ve görsel bulunmakta ve insanları daha doğru yerlere teşvik etmeye yaramaktadırlar. Kısacası kıyafete göre takı modelleri bulmak oldukça kolaydır artık.

V Yaka Abiye Modelleri

V yaka elbiselerde takı nasıl takılır diye aklınızda sorular var ise muhakkak bulabileceğiniz birçok görsel ve stil ikonu ünlüler vardır. Özellikle ödül törenlerde giyilen kıyafetler bu konuda sizlere yol gösterici olabilmektedirler. V yaka elbiseler için özellikle göğse kadar inen ince kolyeler veya asimetrik kolyeler dikkat çekici olabilir. Fakat bu aksesuarların ince olanları oldukça dikkat çekicidir. Kalın ve gümüş renkteki sarkıt kolyeler de V yakalı derin dekolteli kıyafetleriniz için kullanıldığında oldukça şık durmanızı sağlayabilecektir.

Yuvarlık Yaka Abiye Modelleri

Yuvarlak yaka abiye elbiselerde aksesuar kullanımı oldukça zordur. Çünkü bütün yaka kısmını kapatan bu modeller için özellikle kolye yerine küpe, yüzük ve saat gibi aksesuarların tercih edilmesi gerektiğin önerilmektedir. Bunun nedeni tam arada kalan teninizin gözükmesi ve gözükmemesi durumunda kolye gibi bir aksesuarla takının şık tasarımını yok etmemektir.

Straples Yaka Abiye Modelleri

Streplers yaka en çok gelinlik gibi abiyelerde kullanılsa da özel günlerde zaten teni gösterdiği için başlı başına dikkat çekici bir kıyafettir ve bu kıyafetin yok edilmesi oldukça sıkıntılı olacaktır. Kıyafetin güzelliğini almadan çok uzun ve büyük olmayan, ince görünümlü kolyeler tercih edilebilir. Dahası hem kolye hem de küpe aynı anda takılarak şık bir tasarım sağlanabilir.

Boğazlı Abiye Modelleri

Boğazlı abiye elbise modellerinin olmazsa olmazı abiye kolye modelleridir. Özellikle göğse kadar inen kalın askılı sarkıt şeklindeki modeller oldukça dikkat çekici ve şık bir tasarım sağlayacaktır.

Foto Galeri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.