Ultimate magazine theme for WordPress.

7 Maddede 2019 İlkbahar/Yaz Kadını

0 367

İşte kapımızda uzun zamandır beklediğimiz renkli yaz nihayet uzanıyor… Bu sezon moda her türlü çeşitliliğe kapısını açıyor.Kırmızı mı pembe mi, sportif yaklaşımlar mı 80’ler ışıltısı mı, geniş omuzlar mı yoksa tek omuz mu… 2019 İlkbahar/Yaz sezonunun tek bir kazananı yok, bu sezon içinizdeki tüm kadınlar kazanıyor…

1.Kırmızının Dansı

İlk Dansa kalkan tabii ki kırmızı oluyor, bu sezon kırmızı her zamanki iddiasını biraz daha güçlendiriyor.Her zaman söyleyecek bir şeyi olan kadınlar ve bu sefer sesini biraz daha yükseltmek isteyenler, herkes kırmızıda buluşuyor.

2.Geniş Omuzlara Yer Açın

Büyüyen kalıpların etkisiyle gardırobunuzda geniş omuzlar için yer açmak isteyeceksiniz. 80’lere göz kırpan vatkalarla 2019 İlkbahar/Yaz kadını kesinlikle etkileyici ve sağlam bir duruş sergiliyor olacak.

3.Sıcak Havalar

Geçen sezondan görmeye alışkın olduğumuz büstiyerler, bu sene sıcak havaların kurtarıcısı oluyor.Siz sıcaktan kurtulurken karşınızdakini terletmek pek de fena fikir değil gibi…Her zamankinden daha popüler olmaya hazır olun!

4.Spor Salonundan Sokaklara

Spor markalarının tasarımcılarla işbirliği derken, böyle olacağını hepimiz az çok tahmin etmiştik.Spor kıyafetlerini sadece spor yapaken giymek artık tarih oluyor. Sportif parçalar; geniş kesimler ve gösterişli aksesuarlarla sokağa taşıyor. Yoksa siz hala?

5.Tek Omuz Kardeşliği

Asimetrinin ve dekoltenin en asil hali, tek omuz! Bahardan yaza aşamalı geçiş için bu vurgulayıcı parçayı gardırobunuzdan ayırmayın… Bırakın güneş ışıltıları, omzunuza yazın geldiğini ilk haber veren olsun!

6.80’ler Işıltısı

Işıltıdan ve gösterişten gözlerinizi alamayacağınız 80’ler adeta disko topları gibi geri dönüyor! Bu ruhu canlandırmak için tek yapmanız gereken parlak renkleri ve ışıltıları kullanmaktan korkmamanız, unutmayın 2019 ilkbahar/yaz sezonu içinizdeki her kadını oynayabileceğiniz bir alan yaratıyor, size düşen ise sadece eğlenmek ve biraz daha eğlenmek… İşte hepsi bu!

7.Pembe Bir Yaz Rüyası

​​​​​​​Hem bahar yorgunluğuna hem Pazartesi depresyonuna birebir, tasarımcılar sizler için pembeyi yeniden yorumladı. Yeni tavrı ile pembeyi küçük bir kız çocuğundan daha fazla seveceğinizi garanti ediyorlar, pembe artık sadece piremsesler için değil… Yeni oyun alanıyla biz pembeye fazlasıyla bayıldık…

Foto Galeri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.