Ultimate magazine theme for WordPress.

31 Ekim 2018 Cadılar Bayramı Nasıl Kutlandı?

0 358

Her yıl ekim ayının  sonunda Hristiyan aleminin Hz. İsa ve havarilerinin onuruna tertipledikleri Halloween Bayramı (Cadılar Bayramı) 31 Ekim 2018 tarihinde yine büyük bir coşkuyla kutlandı. Cadılar Bayramı kutlamalarına sinema dünyasından müzik dünyasına oyunculuk alanından yönetmenliğe kadar sayısız ünlü katıldı. Ancak o ünlüler arasında kuşkusuz dikkatleri çeken isimler şunlar oldu:

– Katy  Perry

– Tara Reid

– Alessandra Ambrosio

– Kylie Jenner

– Giovanna Engelbert ünlülerin cadılar bayramı kutlamaları arasında en çok dikkatleri üzerine çeken isimler oldu.

Katy Perry

Amerikalı dünyaca ünlü şarkıcı Katy Perry 25 Ekim’de dünyaya geldi. Küçük yaşından itibaren özellikle tasavvuf müziğiyle yakından ilgilendi ve günümüzde albümleri de dinsel temalı içerikler içermekte ve subliminal mesajlar vermektedir.

Katy Perry’nin 31 Ekim 2018 Cadılar Bayramı’na özel manikürü dikkat çekti. Tırnaklarının bir kısmını hayalete, bir kısmını şekere, bir kısmını da örümceğe dönüştüren Amerikalı şarkıcı çok konuşulan isimlerden biri olmayı başardı.

Tara Reid

Amerikan Pastası filmiyle sinema kariyerinin zirvesine yerleşen Tara Reid bu yılki Cadılar Bayramı kutlamasında noel anne kostümüyle dikkatleri üzerine çekti. Tara Reid bu kıyafetiyle oldukça zayıflamış görünüyor.

Alessandra Ambrosio

Victoria’s Secret iç çamaşırı markasının modelliğini yapan Alessanda Ambrosio da kuşkusuz merak edilenler arasındaydı. Çizgi karakter Rabbit kostümüyle geceye katılan top model kırmızı dekoltesiyle de upuzun sütun bacaklarıyla kendisini yine hayran bıraktı. Bu yönüyle cadılar bayramında neler oldu yönünden kendisinin de bu kıyafeti çok konuşuldu.

Kylie Jenner

TV şovmeni ve aktrist Kylie Jenner aynı zamanda bir kozmetik markasının da sahibi. Kylie Jenner henüz 23 yaşında olmasına rağmen dünyanın en zengin kadınlarından. Kuşkusuz ünlüler cadılar bayramında ne giydi konusunda merak edilenler arasında yer alan Kylie Jenner seksi Barbie bebek kostümüyle 31 Ekim 2018 Cadılar Bayramı kutlamalarına katıldı. Bu haliyle her yönden çekici ve seksi haliyle herkesi kendine hayran bırakan isimlerden biri oldu. Bu yönüyle de her anlamda dikkat çeken ve geceye damga vuran isimler arasında geldi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.