Ultimate magazine theme for WordPress.

2019 Yılında Evlenecek Kişilere Farklı Yüzük Modelleri

0 144

Yazın gelmesi ile birlikte evlilik hazırlığı telaşları da başlamış oldu. Sevdiği kadına ne alacağını bilemeyen bir çok erkek halihazırda internet sitelerinden araştırma yapmakta. Tabii ki söz konusu, bu yüzük senelerce sevdiği kadının parmağında duracak. Zor bir karar olması doğal. Sizlere bu sene için hangi yüzükleri tercih etmeniz gerektiği hakkında ufak fikirler ve tüyolar vereceğim.

  1. Minimal Yüzükler

Aşkınızı büyük, gösterişli taşlarla süslendirmek istemiyorsanız minimal taşlar ve minimal taşların zarifliği tam size göre. Büyük bir taş yerine, aşkınızın naif tarafını ortaya çıkaran bu beş küçük taşlı minimal yüzük, sevdiğiniz kadının elinde de hiç şüphesiz zarifliğini göz önüne serecektir. 2019 yılında evlenecek kişilere ilk tercih olarak bu yüzük çeşidini düşünmelerini öneririz. Sevdiğinizin o küçük ellerine, küçük bir pırlanta…

Diğer farklı bir minimal yüzük de işte bu adeta güneş gibi parlayan pırlanta. Güneş sembolü, ışığı, yüce gücü, ve bilgeliği yansıtmaktadır. Size ışık olan bir kadına neden böyle bir yüzük vermeyesiniz ki ? Ayrıca orta parmakta turan tam tur yüzüğü de alyans yerine düşünebilirsiniz.

  1. Doğal Taş Yüzükler

2019 yılında evlenecek kişilere bir diğer önereceğimiz yüzük tarzı doğal taş yüzük. Minimal yüzükler kesinlikle benlik değil, aşkım kadar, aldığım yüzük de gösterişli olsun diyorsanız , bu yüzük çeşidi tam size göre. Hem modern tarzı ile hem de klasik tarzı ile yüz binlerce seçenek bulabileceğiniz bu yüzük çeşidi, adeta göz zevkinize hitap eder şekilde… Aşağıda bulunan opal taşı gösterişiyle gözleri büyülüyor.

İşte bir diğer doğal taş yüzüğümüz de klasikliği ve doğallığı ile ben buradayım diyen zarif ay taşı yüzüğü…

  1. İnci Yüzük

Gelelim yüzyıllardır vazgeçilmez olan, klasiğin en klasiği, sadeliğin en sadesi ve asilliğin en asili olan yüzük çeşidine. İnci yüzük… 2019 yılında evlenecek kişilere hitaben yazdığımız bu yazıda inci yüzüğün güzelliği ile büyülenmiş bulunmaktayız. Aşağıdaki inci yüzük modeli için ne desek yetersiz olur herhalde bu sene içinde de oldukça rağbet gören inci yüzükler, modern bir tasarımla buluşmuştur. Altın üzerine tercih edilen bu inci, etrafını saran tek taşlara rağmen klasikliğini ve sadeliğini korumayı başarmıştır.

Yazımıza burada son verirken, size bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.