Ultimate magazine theme for WordPress.

2019 Yaz Dekorasyonu Trendleri

0 417

Siz bakmayın güneşin böyle nazlandığına. Pek yakında o tatlı yüzünü gösterecek ve yaz mevsimi resmen başlayacak. Elbette yazın bu tatlı yüzü yalnızca doğayı değil, ruhlarımızı da tazeliyor. Tazelenen ruhlar yaşam alanlarında da yenilikler arama yoluna gidiyor ve her sezonun kendi dekorasyon trendi doğmuş oluyor. Biz de sizler için 2019 Yaz Dekorasyonu Trendlerini araştırdık ve yazımızda derledik. Bakalım 2017 yazı ev dekorasyonunda hangi trendlere ev sahipliği yapacak?

DEĞİŞEN TRENDLER VE YORUMLAR

Uzun zamandır dünyadaki karamsar havanın etkisiyle yeni yorumlamalar yapmaktan kaçınan tasarımcılar bu kasvetli havayı bir nebze olsun dağıtabilmek için tasarımlara cesur ve yepyeni yorumlar getirmişler. Tatlı mı tatlı iç açıcı motifler, tazeleyici renkler, mutlu yorumlar göreceğiz bu sezon sıkça. Adeta dünyadaki karamsarlığa başkaldıran bir mutluluk hakim olacak 2019 yaz dekorasyonuna.

ORMAN HAVASI

İnsanın, parçası olduğu doğaya duyduğu özlem ve yaşadıkları sıkıcı şehir hayatını bir nebze de olsa katlanılabilir kılma isteği ile adeta doğaya bir dönüş ve doğanın kalbine sığınma var yeni sezon trend yorumlarında. Doğal materyallerin en natürel halleriyle kullanımları, ahşap, cam, metal yorumların ham hallerine en yakın şekilde işlenmesiyle can bulan aksesuar formları, yükselen bir hasır trendi ve evlerde hiç alışık olmadığımız kadar salon bitkisinin uyumuyla ortaya çıkan evde orman havası trendi yalnızca 2017 yaz dekorasyonunu değil önümüzdeki birkaç sezonun temel dekorasyon akımı olarak geliyor.

Bu trendin en baskın rengi elbette yeşil. Yeşil demişken; yeşilin her tonunun cesurca kullanıldığını görmek mümkün hızla gelen bu trendde.

MAVİ VE ÖTESİ

Doğa deyince aklımıza gelen bir başka renk hiç kuşkusuz mavi. Ancak mavinin yükselişi bu sezon patlama yapıyor ve gökyüzü ile deniz mavisinin tüm tonlarını evimize taşıyor. Mavilerin bu denli patlayacak olması sizi korkutuyorsa eğer mavi rengin baskın yönünü beyaz, krem ve bejle kombinleyerek yumuşatabilirsiniz.

EV TEKSTİLİNDE DOĞAL MATERYALLER

Genel dekorasyon trendleri yüzünü doğaya ve doğala döner de ev tekstili grubu değişmez mi hiç? Elbette ev tekstili ürünlerinde de ciddi bir doğallaşma süreci başlayacak. Keten, hasır gibi materyaller tekstil grubunun gözde parçaları haline gelirken kumaşlar buruşuk ve kırışık görünümleri ile doğal dekorasyon vurgusu içinde kendilerine yer bulacak.

AYDINLATMA DA DEĞİŞİYOR

Geçtiğimiz sezonlarda aydınlatma trendlerinin baskın materyali bakır yerini yavaş yavaş pirince bırakıyor. Aydınlatma trendlerinde hüküm süren endüstriyel yorumlar ve eskitmeler de tamamen değişim geçiriyor ve daha klasik daha retro yorumlar karşımıza çıkıyor.

Ev dekorasyonu her ne kadar üzerinde durulmasa da ruhunuzu doğrudan etkileyen bir faktördür. Yaşam alanlarınızın enerjisi ruhunuza nüfuz eder ve sizi her mevsimle birlikte yeniden şekillendirir. Keyifli yaşam alanları yaratabilmeniz için 2017 Yaz Dekorasyonu Trendlerini sizler için derledik. Bu trendlerden ilhamla sizler kendi yaşam alanlarınızı kendi zevkinize göre yeniden yaratın.

Keyifli bir süreç olsun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.