Ultimate magazine theme for WordPress.

2019 Sonbahar – Kış Favori Makyaj Renkleri

0 328

Kış favori makyaj renkleri ve makyaj yaparken kullanacağınız renk tonu önerileri https://www.hayatkolik.com ‘ da…

Yaz sıcakları kadınların kâbusu. Eriyen rujlar, akan rimeller… Son baharın gelişini kutlayabilirsiniz. Sizler için sezonun favori far renklerini, rujlarını ve makyaj trendlerini bir araya getirdik.

1.Pastel renkleri

Sonbahar ile toprak renklerinin mükemmel uyumunu pastel tonlarında kullanıyoruz. İşte istediğiniz harika gözler…

2.Allıklar

Yazının yanan tenimiz yavaş yavaş açılıyor. Ten rengimize uygun pembe tonlarındaki allığı ince bir şey şekilde yanaklarımıza uyguluyoruz. Dikkat edin ten renginize uygun bir allık kullanın.

3.Rujlar

Rujlar, makyajın vazgeçilmezi. Sonbahar trendinde rujun yeri büyük. Dilediğiniz gibi mat ruj olsun doğal tonlu rujlar olsun hepsi koleksiyonda yerini almış. Favori rengimiz ise koyu mor. Pastel akımına ayak uydurmak istiyorsanız yumuşak tonlarda pembe ve kırmızı rujları tercih edebilirsiniz. Kahverengiden vazgeçemem diyorsanız 90’lara akıma uyum sağlarsınız.

4.Eyeliner

Eyeliner her geçen dönem değişiyor ve bu sonbaharla birlikte muhteşem bir değişikliğe giriyor. Daha ince ve kısa eyeliner çekmeye şimdiden başlamanızı öneririz. Artık makyajda doğallık planda.

5.Far

Dediğimiz gibi sonbaharda pastel tonları ön planda fakat gözlerinize sedefli renkleri kullanın ve yoğun bir göz makyajı yapın. Artık unutun siyah, kahverengi dumanlı gözleri. Yeşil ve kiremit tonlarını kullanabilirsiniz.

6.Son olarak kaşlar

Kaşlarda tıpkı eyeliner gibi her dönem değişime giriyor. Kaşlar değil gözler ön planda bu sezon. Doğal kaşlara alışın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.