Ultimate magazine theme for WordPress.

2019 Modasında Mutlaka Bilmeniz Gereken 3 Önemli Detay

0 389

Kışın soğuk hava şartları nedeniyle pek modayı göz önünde bulunduramıyoruz. Montlarımız, kabanlarımız, bot ve çantalarımızla yakaladığımız uyumla elimizden geleni yapıyoruz.
Genel bakış açımız, 2019 yılın revaçta olacak ürünlerini şöyle sıralayabiliriz;

  1. Vintage Görünümlü Kıyafet Veya Desenler Modası

Moda’da hep bir kendini tekrar etme durumu vardır. Büyük anneannelerimizin zamanlarında moda olan, kullanılan parçalar günümüzdeki gençlerin gözünden kaçmamış ve kullanılmaya başlamış hale geldi. Vintage modasının geri gelişi hiç şüphesiz nostaljik, silik renklerin çılgın beğeniler getirmesiyle başladı. Fotoğraflar da daha hoş ve maskülen çıkmak için birincil yol haline geldi.

  1. Gül Desenli Kıyafetler Modası

Şu aralar her hangi bir butikten kafanızı uzattığınızda karşınızda hemen bir gül figürü göreceksiniz. Tekstil firmaları maskülenlik, klasik şeyler hazır ortaya çıkmışken hemen bir gül klasiliğini de atalım ortaya belki beğeniler diye düşünmüş olacaklar ki her yerde her şeyde gül deseni görüyoruz. Kot pantolonun sağ üst kısmında, boydan boya. Yeşil bir kazağın sol üst köşesinde veyahut herhangi bir ayakkabının detayı. Bazı ürünlerde abartılı kaçtığını küçük bir çocuğun bile farkında olması muhtemel fakat renk uyumu ve aşırı abartılı olmayan gül desenli kıyafet modası 2019 sezonunda ses getireceğe benziyor.

  1. Çan Modası

Çan, terzilik literatüründe dar gelip daha sonra bollaşan kıyafetler anlamındadır. Bu sezonda çoğu zaman eteğin çan olması alışılmışlığın dışında pantolonların hatta kazakların dahi etek uçlarında çan oluşunu görüyoruz. Pantolonlarda önceden alışkın olduğumuz ispanyol paça modeli dışında bilek kısmı civarlarına kadar dar gelip daha sonra adeta bir çiçek gibi açan pantolon modası.
Kazaklar da daha önceden aşina olduğumuz ispanyol model kollar. Dar gelip bir anda fakat uzun süreli gelen bolluk kolları hem uzun hem de zarif gözterme niteliğinde.

2019 moda yılı aslında biraz büyükannelerimizin tozlu sandıklarını açtırma, onları ister istemez duygu yoğunluğuna sürükleyeceğimiz bir sene. Size bol gelen ürünleri hiç dert etmeyin, bol ve eski eşyaların tarzı daha bir dikkat çekici olacağa benziyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.