Ultimate magazine theme for WordPress.

2019 Makyaj Moda Renkleri

0 341

2019 yılı makyaj trendleri konusunda bir yazı yazmak istedik. kadinmodam.com olarak  2019 makyaj renklerinde trendleri araştırdık. Sizler için  bu trendleri bir araya getirdik.

Balo, parti, eğlence  ve arkadaşlarla yapılan hafta sonu gezilerinde yapabileceğiniz makyaj türleri bu yazımızda. Şimdi  2019 makyaj trendlerine  göz atmaya başlayalım.

  • Pastel renk farlar

Bu sezon pastel renk farlar ışıl ışıl ışıldayacak. 2019′ da moda pastel renk farlar olacak. Bu kış döneminde ve ilkbaharda daha çok pastel renk farları göreceğiz.

 

Pastel tonlardaki farlar için Maybelline New York Lemonade Craze far paletine mutlaka göz atmalısın. İçindeki birbirinden farklı ve ışıltılı renkler bu sezon senin için çok kullanışlı olacaktır.

  • Etkileyici ve cesur eyeliner
Eyeliner

2019 yılı makyaj renklerinde göz makyajı farklılık gösteriyor. Özellikle eyeliner çizgileri bir önceki yıla göre çork farklı olacak gibi.Bildiğimiz klasik eyeliner yerine daha uzun ve iddialı çizgiler karşımıza çıktı. Hem alt kirpik diplerine, hem de göz kapağının katlanma çizgisine çekilen eyeliner, gözleri olduğundan daha büyük gösteriyor.

  • Ten makyajında mat renkler

Mat Ten Makyajı

2019 da ten makyajında mat renkler ön planda olacak gibi. Aydınlatıcı kullanılacak ama son bitişlerde mutlaka mat ten makyajına yer verilecek.

  • Koyu cesur renk rujlar

2019 da mor ruj, mürdüm renk ruj, vişne ruj gibi koyu renk rujlar daha çok ön planda olacak. Kırmızı ruj her zaman olduğu gibi hükmünü sürdürecek ama özellikle genç kızlar arasında koyu renk rujlar ön planda olacak.

2019 Moda Koyu Renk  Ruj 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.