Ultimate magazine theme for WordPress.

2019 İlkbahar/Yaz Sezonunun Trend Çantaları

0 364

Milano Moda Haftası ve ardından Paris Moda Haftası defilelerinde dünyaca ünlü markalar tekstil ürünlerini görücüye çıkardı. Elbette bu defileden geriye yeni sezonun trend renkleri ve desenleriyle hangi çantaların karşımıza çıktığı merak edilenler arasında geliyor. İşte şimdi hep birlikte 2019 yılına damga vuran çanta modellerine ve renklerine göz atmak gerekiyor.

Dolce&Gabbana 2019 Çantaları

Milano Moda Haftası’nda tanıtımını yaptığı aksesuar ürünleri arasında kuşkusuz çantalar da bulunan Dolce&Gabbana logo baskılı kadın çantalarıyla dikkat çekti. Sadelik arayanlar için beyaz ve gri renk tonlarında yeni sezon çantalarını tanıtmasının yanı sıra bu yılın modası antik dünyaya yolculuklar oldu. Öyle ki adeta bir define sandığı görünümündeki kol çantası, mücevher kutusunu andıran omuz çantası dikkat çeken trend tasarımlar arasında yer alıyor.

Armani 2019 Çantaları

İtalyan moda tasarımcısının elbette 2019 çanta modelleri merak edilenler arasındaydı. Hakiki deriden imal edilmiş bu çantalarda bu yıl sonbahar yaprakları, mavi, turkuaz renkler hakim oldu. Tabi yine logo baskılı logomania moda akımı geleneğine Emporio Armani markası da uyum sağladı.

Gucci 2019 Çantaları

Lider markalardan birisi olan Gucci markasında bu yıl stilize edilmiş geometrik motifler ve renk cümbüşleri bayan çantalarında ağırlıklı olarak karşımıza çıkıyordu. Yuvarlak formlu çantalarda ayrıca altın yaldızla süslenmiş barok etkilerini her yönden görebilmek mümkün.

Versace 2019 Çantaları

Kuşkusuz en trend çantalar üreten Versace bayan çanta modellerinden ekose tasarımlı minyatür modellerine 2019 yılında yer vermiş görünüyor. Bu haliyle gerçekten de sınırları bir hayli zorlamaya devam ettiğini kesinlikle söylememiz gerek. Öte yandan minimal tasarımı sayesinde yer kaplamaması en büyük artılarından birisi olarak karşımızda duran yeniliklerinden birisini oluşturmaktadır.

Tüm bu unsurlar ele alındığı zaman çanta favorileri arasında lider markaların hakim olduğu birbirinden şık ve de birbirinden iddialı yeni modellerin 2019 İlkbahar/Yaz kreasyon ürünleri arasında gelmeye devam ettiğini kesinlikle söylemek gerekiyor. Bu haliyle her yönden sizler de tüm bu aksesuarlarla gerçekten de 2019 yılında da tamamen eşsiz yenilikler ışığında şıklıktan ve modadan kesinlikle ödün vermeyeceksiniz.

Foto Galeri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.