Ultimate magazine theme for WordPress.

2019 – İlkbahar / Yaz Renk Trendleri

0 357

Renk, her şeyi şekillendirmede her zaman önemli bir rol oynamaktadır.

Çünkü tüm kombinasyonlar için en önemli aralıkları gösterir. Yumuşak, yanmış tonlarda, yeşilliklerle sarkık tonlardan esinlenerek canlandıran efekti, çağdaş imajlara dönüşen mavi renkli deniz klasikleri, karmaşık şehir stiline pembe ve açık mor yaklaşımı olan hafif yürekli yaz mevsimi akşamları, sportif ve zarif görünüm arasında bej ve altın sarısı yoğun sarı renkler bu sene 2019-İlkbahar-Yaz renk furyasında fazlasıyla karşılaşacağımız tonlardan bir kaçı.

Zamansız Rafine

Nostalji İpuçları. Sıcak renkler, nötr ve pişmiş toprak. Güneşin ve tuzlu su mavilerinin görüntüleri etrafında duygularınızı derinleştirirken solumayın. Sakin gibi gözüken ama vaat edilen toprak, adeta baş döndürüyor.

Cennet Kaybetti

Yabani çilek ve karanlık tilki tonları yeniden keşfedilmeyi ve umut dolu düşünceleri uyandırır. Okyanus mavisi ve yonca yeşili büyülenmiş ihtişamı ile derinlik ve perspektif ekler. Kraliyet mavi ve sarı yakut renkleri ipek hazinelerin bir tuval üzerinde parlaklık vurgulamaktadır. Menekşe kırmızısı, sınırsız mükemmelliği gösterir. Erdemli ve canlıdır.

Doğayı Seyret

2019 İlkbahar-Yaz renkleri hava şartlarına bağlı bir temyiz ile şık bir şekilde havaya uçtu. Kamuflaj ve orman yeşil tonları dikkat çekici ve doğal içgüdüsü, poplin yapımlarında leopar desenlerine vurgu yapıyor. Açık kahverengi bir arka planda bebek mavisi lekeleri, doğal bir atmosferde çokluk kavramlarını uyandırır. Zümrüt yeşili ve zeytin tonları direnç ve mukavemeti gösterir. Göze çarpmayan ve özenlidir.

Couture Kulübü

Özel yapılmış mükemmellik. Haute couture’un lüks ve lüks derin somon doygunlukları, özel çizgileri vurgularken prestij ve ön plana işaret ediyor. Bir kayısı ve hafif toprak tonları paletinde sergilenen örme kumaşlar kararlı düşünmeyi gerektirir. Mandalina ve mercan pembe tonları kayıtsız şartsız caydırıcılık ile birbirine karışır. Ön planda yine kusursuzluk hakim.

Sıcak tropik

2019-İlkbahar-Yaz trendlerine ekvatorun altındaki sıcaklıklar bütünlük sağlıyor. Sarı yakut tonları ve pastel pembelik çeşitleri, ferahlatıcı bir zemin üzerine paralel bir denge oluşturur. Lavanta tonlarının sıcak ve narin nüansları, akkor filigran parlaması yayar. Zeytin lekeleri pike ve pike pamuklu tekstili vurgular. Şeftali tonunun ve açık gökyüzü mavisi melodik olarak tuhaf bir ambiyans katarak birbirine bağlar. Tropik yerlere kısa bir ziyaret.

Foto Galeri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.