Ultimate magazine theme for WordPress.

2018 – 2019 Kış Kreasyonunda 50 Ve 60’lı Yılların Esintisi

0 343

Her yıl modaya farklı parçalar yön veriyor. Bu yıl Fransız madamların kullandıkları onları naif, kibar gösteren kışkırtıcı cazibelerini ön plana çıkaran büyük gösterişli şapkalar ve tamamlayıcı aksesuarları olan eldivenleri. Omuzlarına attıkları 40’lı yılların kabanları ise onları diğer kadınlardan bir adım daha öne taşıyor.

Sütlü Kahvenin Görsel Kokusu

Kadınların her dönem vazgeçmeden kullandıkları ve kışın içleri ısıtan rengi sütlü kahve. Evet her yerde ve her detayda kullanıyorlar. En çok yakıştıkları şey ise kabanlar. Kumaş kaban 2019 kış kreasyonunda sıklıkla göreceğimiz bir detay omuzlara atılmış birkaç beden büyük duran isterseniz topuklu ayakkabı isterseniz düz spor bir ayakkabı ile tamamlayacağınız kurtarıcı bir parça haline geldi. Üstelik üreticiler, tüketiciler için her bütçeye uygun bu şık kabanlardan tasarlayabiliyorlar. Tasarımlara baktığımızda ise 50 li ve 60 lı yılların o mistik kokularını alabiliyorsunuz. Bazen zarif bir kemer bazen büyük bir kürk yaka her yaşa uygun her zaman tarz. Her bayanın gardırobunda mutlaka bulunması gereken bir kurtarıcı.

Baskın Eldivenler Ön Planda

Eldivenlerin bu yıl ısıtıcı yönü değil de göze çarpıcı yönleri daha çok öne çıkıyor. Deri, yarım tüylü ya da tüysüz. Bu yıl hepsi çok havalı. Taşlı olanlar ise göze çok hoş geliyor. Bordo, siyah ise kadınların en çok tercih ettiği renkler. Birkaç yıl daha bu akımın süreceği gözüküyor.

Ara Boy Midi Etekler

Annelerimiz giyerken kızdığımız ne uzun ne kısa dediğimiz midi etek şimdi gözde parçamız altına giydiğimiz postallar, topuklular hemen hemen aklımıza gelebilecek bütün ayakkabılar ile kombin yapabiliriz. Belden başlayan pileler ise caddede süzülerek yürürken tüm bakışları üstümüze çekiyor. Tabi ki kumaş seçiminde özenli olmamız gerekiyor. Güzel bir kumaşta sizi star yapabilirken, basit duran bir kumaşta tam tersi olabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.