Ultimate magazine theme for WordPress.

1 Haftada 2 Kilo Nasıl Verebilirim?

0 318

Günümüzde artan kilo sorunu ve obezite hastalığı insanları daha sağlıklı olmak için kilo bakımından daha az olmaya yöneltmektedir. Çünkü fazla kilo ve obezite hastalıkları birçok hastalığı ve rahatsızlığı da beraberinde getirmektedir. Kilo bakımından fazlası olan insanlar kilo artışına bağlı olarak görülen hastalıklar daha fazla görüldüğünden bu kişiler zayıflayarak bu hastalıklarından kurtulmak isterler. Kilo vermek oldukça zorlu ve sabır gerektiren bir süreçtir. Bu süreçte kilo vermek isteyenler zaman içinde bu isteklerinden vazgeçebilir ya da verimsiz bir kilo verme programı uyguladıklarını düşünerek bırakmalarına sebep olabilmektedir. Bu yüzden kilo problemi olan bireyler kısa sürede etkili sonuç alıp zayıflamak isterler. Bu durum ayrıca bireylerin kilo verme isteğini de arttırmaktadır. Bu şekilde hızla kilo vermeyi sağlayan diyetler oldukça yaygındır. Eğer bir hafta gibi kısa bir sürede kilo vermek istiyorsanız 1 haftada 2 kilo nasıl verebilirim? Sorusunu cevaplayarak kısa sürede fark edilebilir sonuçlar elde edebilirsiniz.

Hızlı Kilo Verdiren Detokslar

Detokslar, genellikle meyve ve sebzelerin sularının karıştırılarak elde edilen bir karışımdır. Son zamanlarda oldukça popüler olan detoks suları, birçok meyve ve sebzeden oluşabilir. Detoks sularının bilinen en büyük faydası vücutta biriken toksinleri dışarı atıp kilo verme işlemini hızlandırmasıdır. Detoks suları taze olarak hazırlanmalı ve hemen tüketilmelidir.

Hızlı Kilo Verdiren Diyetler

Eğer kilo vermek istiyorsanız diyet yapmanız oldukça önemlidir. Diyet yaparak sağlıklı bir beslenme düzeni oluşturmuş olursunuz. Hızlı kilo verdiren besinlerden diyet yaparken faydalanmalısınız. Kabak, yoğurt, dere otu ve baharatlar ile hazırladığınız karışımı öğle ve akşam yemeği yerine tüketerek 2 gün içinde 2 kilo verebilirsiniz. Bu diyette bol su tüketmeniz gerekir.

Kilo Vermeyi Sağlayan Kürler

Bu kürleden en hızlı şekilde kilo vermenizi sağlayan yoğurt kürüdür. Bir kase yoğurt ve birer çay kaşığı toz zerdeçal, zencefil ve tarçınla hazırlayıp akşam tüketin. Haftada 2 kez uygulandığında 1 kilo verdirnektedir. Ayrıca 2 yemek kaşığı yoğurt, bir bardak soda ve toz zencefil ile bir içecek hazırlayın ve bunu içerek bir haftada 1.5 ile 2 kilo verebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.