Ultimate magazine theme for WordPress.

Yüzdeki Gözenekleri Kapatmak İçin Doğal Yöntemler

0 408

Yapılan gözlemlere göre sizi tanıyan yahut tanımayacak olan herkes ilk olarak dikkat ettiği yer yüzünüz. Her zaman güzel olmayı, bakımlı olmayı tercih edecek kadınlar için yüzdeki gözenekleri kapatmak için doğal yöntemler adında bir araştırma yaptık. Bunun sonucunda en iyi fayda sağlayacak 5 yöntem bulduk işte onlar;

Yumurta ve Limon

Bunun için iki yumurta ve yarım limon suyuna ihtiyacınız olacak. Yumurtanın akını ayırın ve üzerine yarım limon suyu ekleyip iyice çırpın ardından bu karşımı yüzünüze ve boyunuza sürün. 15 dakika bu şekilde bekledikten sonra ılık su ile durulayın. Bu tarifi hafta da 2 – 3 gün kullanarak gözeneklerinizi sıkılaştırabilirsiniz.

Nohut Unu ve Kaymak

Fazla maliyet olmadan gözenek kapatmak için bir diğer yöntem ise 1 yemek kaşığı nohut unu ile 2 yemek kaşığı kaymağı iyice karıştırmak. Yeterince karıştırdıktan sonra yüzünüze sürüp 20 dakika bekletin ardından soğuk su ile durulayın. Gözeneklerinizin sıkıştığınızı hissedeceksiniz. Bu tarifi ise haftada 2 kere uygulayarak mükemmel sonuçlar alabilirsiniz.

Kil Maskesi

Bu tarif bir çok kişi tarafından en sevilen yöntem. 2 yemek kaşığı kil, 1 yemek kaşığı bal ve 1 yemek kaşığı sütü iyice karıştırın. Karışım tamamlanınca yüzünüze sürün ve 15 – 20 dakika boyunca bekleyin. Ardından soğuk su ile yüzünüzü duralayın. Bu karışım açık gözenekleri kapamak için birebirdir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.