Ultimate magazine theme for WordPress.

Yeni Sezonun Trend Alarmı

0 351

Sizde biliyorsunuz ki trendler sürekli değişiyor. Biz takip edelim derken bazen bir bakmışız demode bile olmuş oluyor.

Sizler için En güncel 5 Trendi derledim, buyrun birlikte inceleyelim.

  1. Trend Kadife Elbise

Artık girdiğiniz her butikte , hatta özel geceler de gözlerimize trafik lambası gibi çarpıyor kadife kumaşlar. Bir bakmışsınız kısa elbiseler ile günlük , uzunlar gece kullanım alanı ile artık en güzel trendler arasında. Laf aramızda en güzel yakışan rengi de bordo. Vitrinler de yılbaşı için yerlerini almış gibi duruyorlar. Gelsin eski kadife elbiseler dolaplardan.

  1. Trend İspanyol Kol

Eskiler iyi bilir , ispanyol paça pantolonlar sezonu baya meşgul etmiş 80ler de. Şimdi ise kollarda karşımıza çıktı. Nasıl da güzel bir bohem koku sarıyor ortamı… Gerçekten çok güzel bir trend oldu. Her şeylere yakışıyor. İster elbise de ister bluzler de .

  1. Trend Botlar

Artık kış kapıda çıktı artık dolaplardan botlar. Ama çıkardıklarımıza bir bakıyoruz ki , trendlere uymuyor. Eğer eski moda botlarınız hala dolapta yer alıyorsa bence siz onları çıkarın. Çünkü yine eskiye dönüş eski bilekten olan topuklu süet botlar trend oldu benden söylemesi.

  1. Trend Kaş Dövmeleri

Belki şu an sokakta 5 kadından 3’ünde kesin gördüğümüz bir uygulama kıl tekniği ile olan kaş uygulaması. Artık her kuaförde ve güzellik merkezlerinde yapılan bir uygulama. Evet ihtiyacı olan için çok mantıklı ama bence ihtiyacı olmayan neden yapar bilinmez. Haydi herkes kalın kalın kaşlı olsun trendi için sizler de koşturun.

  1. Trend Sadece Ruj

Eski de kaldı o kalemler, farlar, gölgeler falan. Artık sadece rimel ve çarpıcı bir ruj sürüyoruz Hazırız! Yeni trend oldukça kolay ve güzel. Siz neden sanıyorsunuz her yerde mor siyah rujlar satılıyor. Artık böyle farklı renk rujlar sürülüyor. Ve tek patlatan şey o oluyor.

Foto Galeri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.