Ultimate magazine theme for WordPress.

Yeni Modanın Yıldızı: Korseler

0 393

2000 yıllarının başında pek çok ünlü isim tarafından giyilen korseler başta gözümüze hoş ve estetik gelmedi. Sonrasında korse modası adeta tekrardan can buldu. Öyle ki başta iç giyimde kullanılan korse gündüz şıklığında yer buldu.

Sokak Modasının Vazgeçilmezi

Sokak modasının vazgeçilmez bir parçası haline gelen korseler ve korse kemerleri sıkça görmeye başladık. Bazen bir gömleğin ya da salaş bir kazağın üzerinde gördüğümüz korseler güçlü bir imaj yaratarak karşımıza çıkıyor.

Korse kullanımı öyle bir hal aldı ki bir çok ünlü markanın defilelerinde mutlaka bir ya da iki parça korse görür olduk. Korse deyince aklınıza tek tip sıradan korseler gelmesin burada bahsettiğimiz elbette daha fazlası. Fırfırlı korseler, kadife kumaşlı korseler, altın metalik korseler… Daha neler neler.

Dolabınızın Tek Starı Korseniz Olmalı

Korse ya da korse görünümlü kemer parçaları dolabınızın kraliçesi olmaya aday olan parçalardır. Kombinizde bu parçaya yer verdiğinizde başka bir parçanın star olacağını asla düşünmeyin. Çünkü sadece başlı başına bu parça bile sizi yeterince feminen ve çekici yapmaya yetecektir.

Özellikle sonbahar ve kış sezonunda tercih edilen korseleri salaş bir elbise ya da gömlekler ile kombinleyip, moda dergilerinden çıkmışçasına sokakların tozunu attırabilirsiniz. Eğer fazla göz önüne çıkmak istemiyorum, ruhumun ışıltıları benimle olsun kıyafetim de değil diyorsanız da korsenizin rengine göre altına bir kıyafet tercihi yapabilirsiniz. Böylelikle vücudunuzu kesen bir detay olmayacağından olduğunuzdan daha uzun boylu görünebilirsiniz. Hem de şıklığı elinizden kaybetmemiş olursunuz.

Korseler Boyut Değiştirdi

Başta sadece zayıf görünme amacı ile elbiselerinin altına giyilen korseler adeta günümüzde boyut değiştirip modanın bir parçası haline geldi. Korse artık içte değil dışta giyilir oldu. Oldukça havalı ve feminen veren korse ve korse görünümlü kemerler son bir kaç sezondur oldukça revaçta. Öyle ki hemen hemen dünyaca ünlü starların üzerinde bu kurtarıcı parçayı görmek mümkün oldu. Bu yıldız parçayı hemen edinerek günümüzün trendine yetişebilirsiniz. Korse ile bir anda kendinizi zahmetsiz bir şıklığın içinde bulabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.