Ultimate magazine theme for WordPress.

Vajinaya Zarar Veren Alışkanlıklar Nelerdir ?

0 420

Vajinaya Zarar Veren Alışkanlıklar
Vücudun en hassas organlarından olan vajina çok kolay şekilde hasar alır. Daha sağlıklı hissetmeniz ve bu hasarlardan kaçınmanız için sizi vajinaya zarar veren alışkanlıklar hakkında bilgilendirmek istedik.

Yoğa Taytını Uzun Süre Giymek
Kadınlar rahat olduğu için yoga yapsın ya da yapmasın yoga taytı giymeyi seviyor. Eğer yoga yapıyorsanız, yogadan kısa bir süre sonra yoga taytını değiştirmek zorundasınız çünkü yoga taytı vulvaya baskı yaparak onun nefes almasını engeller buda vajinaya zarar verebilir.

Pamuklu Olmayan İç Çamaşırı Giymek
İç çamaşırı seçimi gerçekten çok önemlidir. İç çamaşırı seçerken polyester ve naylon ürünlerinden kaçınmalısınız çünkü onlar vajinanın nefes alımını zorlar bu da vajinada döküntü ve enfeksiyona sebep olur. Sağlıklı iç çamaşırı seçimi pamuklu iç çamaşırlarıdır.

Çok Fazla İlaç Kullanımı
Fazla ilaç kullanımı vajinaya hasar veren en büyük nedenlerden biridir. İlaçları doktor kontrolünde almayıp kendiniz alıyorsanız ve bunu birden çok ilaçla birlikte yapıyorsanız hem sağlığınız hem de vajinanız açısından çok büyük zararları var

Şeker ve Alkol Tüketimi
Yaşam tarzını hastalıkların sizi nasıl etkileyeceği yönünde ipuçları verir. Eğer mantar enfeksiyonlarından rahatlıklara etkilenen bir bireyseniz şeker ve alkol tüketimi de yapıyorsanız maya enfeksiyonuna yakalanmanız an meselesi. Sağlığınız için düzenli beslenin ve egzersiz yapın.

Islak Mayo
Yaz aylarında en çok rastlanan mantar ve idrar yolu enfeksiyonlarının sebebi ıslak mayodur. Havuz ya da denizden çıktığınızda uzun süre ıslak mayo ile kalmayın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.