Ultimate magazine theme for WordPress.

Trend Alarmı: Neon Kıyafetler

0 367

Bildiğiniz üzere, moda renkler ve kıyafetler her sene değişiklik gösteriyor. 2019 yılının modası ise kesinlikle neon renkli kıyafetler. Neon sarı, neon pembesi gibi birçok renk bulunmakla beraber en çok neon sarısı sevildi gibi görünüyor.

Neon Parçalar

Neon kıyafetleri nasıl kombinleriz? Kombindeki her parçayı neon renklerden seçmemenizi tavsiye ediyoruz. O zaman gözü çok yoran karmaşık bir kombin ortaya çıkacaktır. Örneğin neon etek giydiniz diyelim. Bu etek üzerine daha sade ve tek renk bir bluz giyebilirsiniz. Ayakkabınız da aynı şekilde neon renk olmamalıdır. Bunlar gündelik parçalar için bu şekilde uygulanırsa daha dikkat çekici kombinler oluşturabilirsiniz.

Şimdi biraz da neon renkli abiyelerden bahsedelim. Abiyelerde bu tarz dikkat çekici renkler kullanacaksanız eğer, kalan parçaların hepsinin sade olmasını önermeyiz. Örneğin Neon pembesi kısa bir elbise giydiğinizi vsarsayalım. Altına siyah topuklu ayakkabı giyebilirsiniz fakar takılarınızın ışıl ışıl parlaması gerek. Veya kolye vb. takmazsınız, küpeleriniz neon sarısı renginde olur. Böylece hem uyumu yakalarsınız hem de partideki en dikkat çekici kız siz olursunuz 🙂

Neon Trendinin Birden Yayılması

Hepiniz Kim Kardashian’ın son günlerde aşırı parlak renklerle dolaştığını görmüşsünüzdür. Uzun zamandır soluk ve nude tonlarda giyinen ünlü yıldızın bu dönüşü bir tesadüf değil tabii ki. Önceki yıllardan farklı olarak bu sene neon, tüm kombini etkisi altına alacak. Yani eğer dikkat çekmeyi çok seviyorsanız tüm kombininizi neon renklerden oluşturabilirsiniz. “Tek parça” giyim diyebiliriz buna. Düşünün bir, baştan aşağıya neon yeşili birisi! Yeşil ve uzun bir ceket, Neon yeşili bol bir pantolon, üzerine oversize bir sweatshirt. Deneyip harika kombinler elde edebilirsiniz.

Neon Trendi Ne Kadar Sürecek?

2018 in sonbahar aylarında yayılmaya başlayan trend, 2019 u da etkisi altına alacak gibi görünüyor. Önceki senelerde sonbaharda toprak tonlarını veya haki renklerini görmeye alışkındık. Bu sene hepimizi farklı bir sonbahar görünümü bekliyor. Toprak tonlarını da severiz doğrusu, ancak yeniliklere açık bir insansanız bu trendi sürekli kullanmasanız bile en azından deneyeceğinizi umuyoruz!

Foto Galeri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.