Ultimate magazine theme for WordPress.

Syoss Silikonsuz Şampuan Kimler İçin Önerilir

1 74

Syoss silikonsuz şampuan sizi istediğiniz hacimli ve gür saçlara kavuşturacaktır. Bugüne birçok şampuan denedim. Saçlarımın ince ve yağlı olmasından dolayı kullandığım hiçbir şampuanın etkisini gün boyu yaşayamadım. Syoss şampuan kullanmaya başladıktan sonra saçlarımın yağlanma süresi uzadı.

Eskiden 1 gün içerisinde yağlanan saçlarım şimdi 3 gün sonunda kendini gösterecek şekilde yağlanıyor. Ayrıca saçlarımın dolgunluğu 2 gün boyunca devam ediyor. Parlaklık konusuna gelince, syoss şampuan içerisinde silikon barındırmadığı için saça parlaklık katmıyor. Ancak silikonun saç derisi hücrelerinde zarar verdiği ve kırıkların oluşmasına sebep olduğu gerçeği parlaklığın 2. planda kalmasına yol açıyor.

Syoss silikonsuz şampuanın kullanımı ise diğer şampuanlardan farklı değil. Saçınıza sürdükten sonra 2 dakika boyunca hafif masaj yaparcasına saç derinize ve saç uçlarına uygulayınız. Yalnız hatırlatmakta fayda var syoss şampuan çok fazla miktarda köpüren bir şampuan. Bu yüzden onu bir kremiymiş gibi bolca kullanmanızı tavsiye etmem az bir miktar bile saçınızın tamamını köpürtmek için yeterlidir. Syoss silikonsuz şampuanları nereden temin edeceğiniz konusuna gelince de birçok süpermarkette bulabilirsiniz. Kipa, Migros, Carrefour bu marketlerden bazıları. Fiyatı da ayrıca oldukça uygun. Carrefour büyük boy syoss silikonsuz şampuan 17.15 lira.

Eğer sizde yağlı saçlardan kurtulup, ekstra dolgun ve hacimli saçlara kavuşmak istiyorsanız, Syoss silikonsuz şampuanı öneririm. Ancak şunu da unutmayın ki her saç tipi bir değildir. Saçlarınızın sönük ve yağlı olması bu şampuanı kullandığınızda üzerinizde mükemmel bir etki yaratacağının garantisi yoktur. Her saç tipi farklı reaksiyon gösterebilir. O yüzden tüm bu durumları göz önüne alarak Syoss silikonsuz şampuanı denemelisiniz.

1 yorum
  1. Sema diyor

    Syoss şampuan eczanelerde bulunuyor mu acaba ?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.