Ultimate magazine theme for WordPress.

Stil İkonu Sarah Jessica Parker’in Sağlam Duruşu

0 321

Yılların mankeni, şarkıcısı, oyuncusu ve modeli olan Sarah Jessica Parker şimdi 53 yaşında… Bu kadar yıllık moda ve hayat birikimine sahip Parker’ın Sarah Jessica tarzını,  hayat hikayesini ve modaya bakış açısını merak ediyorsanız lütfen mausunuzu aşağı doğru kaydırın.

Sarah Jessica Parker Kimdir?

25 Mart 1965 tarihinde doğan Sarah Jessica Parker Amerikalıdır. Ailesi Yahudi olan Parker’in babası iş adamıdır. Annesi Barbara, kocasından ayrılıp, yeni bir yuva kurarken Parker bu yeni yuvada yedi kardeşi ile yaşadı. Daha çocukluğunda sanata ilgi duyan Parker, bale ve şan eğitimi aldı. The Innocents’te ilk kez oyunculuk yapan Parker, oyunculuk yaptığı zamanlarda New-York’a taşındı. Annie gibi bir çok müzikalde oynayan Parker, 1979’dan itibaren artık baş rol oyuncusu olabilirdi.

Parker’in Oyunculuk Takvimi

1979’dan sonra başrol alan Parker, 1982’de Square Pegs adlı bir sit-comda rol aldı. Yalnızca bir sezon süren dizi sonrası Parker My Body, My Child adlı dizide oyunculuk yaptı. Bütün rol aldığı dizilerde büyük bir başarıya imza atan oyuncu Parker, 2 yıl boyunca 3 ayrı filmde rol aldı. 1985 yılından sonra TV oyunculuğuna dönen Parker, The Room Upstairs, A Year in the Life ve Dadah is Death adlı yapımlarda oyunculuk yaptı. 1996’ya kadar oyunculuk serüveninde zirveyi yaşayan Sarah Jessica Parker, 96’da Tim Burton’un ürettiği Mars Atttack, The First Wives Clup ve If Lucy Fell adlı filmlerde oyunculuk yaptı. Sex and the City ile de tanıdığımız Parker, bilinen siması ve kıyafetleriyle still ikonu haline dönüştü.

Still İkonu Sarah Jessica Parker

Oyunculuk serüveni Parker’ı tüm dünyaya tanıttı. Bu özelliği ile dünyaca ünlü markaların dikkatini çekti. 2004’te Gap’ın yüzü haline gelen Parker, 2003’te Nutrisse Saç Ürünleri’nin reklam yüzü oldu. Still ikonu Sarah Jessica özellikle rol aldığı dizi ve filmlerde giydiği giysi ve kombinleriyle milyonların gözünde ünlü bir ikon haline geldi.

Sarah Jessica Parker Nasıl Giyiniyor?

Bu kadar başarıya imza atmış bir kadın olan Sarah Jessica nasıl giyiniyor? Üzerine her giydiğini kendine yakıştıran Sarah Parker, kimsenin giymekte cesaret edemeyeceği renk tonlarını üzerine giyip, onu bir moda haline getirebiliyor. Kaliteli ya da kalitesiz ne giyse üzerinde tarz olacak Sarah Parker, dar ve dekolteli elbiseler ve özellikle topuklu ayakkabılar giymeyi çok seviyor.

Sarah Jessica Parker’ın Günlük Yaşam Kıyafetleri

Jessica Parker tıpkı gece hayatında olduğu gibi günlük yaşamında da rengarenk ve cesur renkler kullanıyor. Sarah Jessica tarzını geceleri olduğu gibi gündüz de devam ettiriyor ve yine birbirinden kreatif ve ilginç de denilebilecek elbiseler giyiyor. Giyim açısından çılgınlığı temsil eden still ikonu Sarah Jessica Parker izliyecilerini de giyimde özgürlüğe davet ediyor.

Sarah Jessica Parker Hakkında Bilmedikleriniz

Still ikonu Sarah Jessica Parker henüz ünlü bir yüz olmadan evvel fakirliği daha çocukluktan tanıyordu. Yoksul bir aile hayatı yaşayan Parker’in masalı elektriksiz günlerle geçiyor. Times dergisine verdiği röportajda parayla kuramadığı ilişkiyi, biriktirme odaklı gençliğine bağlıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.