Ultimate magazine theme for WordPress.

Sönmeyen İkon Olivia Palermo

0 356

Son zamanların en çok konuşulan isim, sönmeyen ikon “Olivia Palermo kimdir?” sorusuna yanıt bulup, Palermo’yu daha yakından tanıyacağınız bu yazımızı okumak için mausunuzu yavaşça aşağı doğru kaydırın.

Olivia Palermo Kimdir?

Son dönemlerin still ikonu Olivia Palermo kimidir? 28 Şubat 1986 doğumlu Olivia Palermo Amerikalı bir modeldir. Dauglas Palermo’nun kızı olan Olivia çocukluğunda Nightingale-Bamford okuluna gitti. St. Luke’s School’dan mezun olan Palermo, Paris Amerikan Üniversitesi’nde bir yıl eğitim alarak sonrasında New York New School’da medya branşında eğitim aldı.

Olivia Palermo’nun Medya Takvimi

Olivia Palermo’nun geçmişine dönüp, Olivia Palermo kimdir sorusuna yanıt almışken, Palermo’yu still ikonu yapan etmenleri de unutmamak gerekir. 2008 yılında dizi sektöründe oyunculuğa başlayan Olivia, The City adlı televizyon dizisiyle yüzünü herkese tanıttı.

Olivia Palermo Stili

Still ikonu Oliva Palermo kıyafette yakışanı giymekte ısrarlı. Özellikle look olanı yani giyildiğinde kendisine baktıracak olanı giyimde tercih eden Olivia Palermo tıpkı eşsiz güzelliği gibi çok cool bir stile sahip. Rol aldığı dizide eşsiz stiliyle insanların dikkatini çeken Olivia kendisine neyin yakışıp, yakışmadığının bilincinde… Olivia sadece kendini mutlu eden kıyafetleri giyiyor. Olivia Palermo’nun stilindeki en belirgin özellik sadeliktir.

Olivia Palermo Trendi

Son zamanlarda Olivia Palermo trendi moda dünyasını sarsmış durumda. Olivia Palermo gerek sade görünümü, gerek genç oluşu ve çabasız şıklığıyla gözde bir isim. Sokağın şıklığını gece hayatına taşıyacak kadar özgür ve özgün olan Palermo uzun süre trend olma yolunda tek başına yürüyecek gibi görünüyor. 2012 Elle Style Awards Türkiye Ödüllerinde Uluslararası stil ikonu Palermo almıştır.

Olivia Palermo Hakkında Bilmedikleriniz

Her ünlüde olduğu gibi Olivia Palermo hakkında bilmedikleriniz olabilir. Örneğin her ne kadar rengarenk giyinmeyi sevse de Olivia Palermo’nun yeşil rengi sevdiğini biliyor muydunuz? Her ne kadar giydiği topuklu ayakkabılar ya da stiliyle boyu uzun gibi görünse de Palermo’nun boyu 1.63’tür. Ayrıca çocukken Palermo tıpkı bir erkek gibi buz hokeyi oynar, erkek gibi giyinirdi.

Olivia Palermo Çocukları

Olivia Palermo stili dışında ayrıca çocukları çok seviyor. Bu yüzden Olivia Palermo çocukları bir sürü… Bu sebepli hem takipçilerine örnek oluyor hem de çocuklara umut aşılıyor. Bu yüzden New-York’taki Friends Committee of New Yorkers for Children komitesine üye… Böylece çocuklara daha yakın olabiliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.