Ultimate magazine theme for WordPress.

Sonbahar Kış Modasına Dair

0 339

Mevsimler Değişiyor Moda Değişiyor

Güneş kendini bulutlar arasına gizlerken, doğa yavaş yavaş değişiyor. Değişmeyen tek şeyin değişim olduğu klişesinden başlayarak bir zincirleme halinde devam ediyor her daim. Ruh halimiz kıyafetlerimize göre mi değişir yoksa kıyafetlerimiz ruh halimizi mi yansıtır bu da duruma göre değişiyor. Aydınlık havada içimize dolan sebepsiz neşe gibi, gri bulutların getirdiği can sıkıcılık, kasvet vs. Yaz bitti, rengarenk giysiler yerini gri, siyah gibi koyu tonlara bırakıyor artık. Bu sene kış modasında neler var, hangi tonlar, desenler, takip edenler için moda dergileri detaylı bilgi ve fotoğraflarla uzman önerilerini bizlere sunuyor. Modayı takip etmiyorum demek aslında biraz saçma olur, bir şekilde sezonun rengine, stiline her mağazada maruz kalıyoruz. Ve her şey o kadar hızlı değişiyor ki örneğin üç yıl önce İspanyol paça pantolonun modası üç yıl sonra yeniden geliyor ve ya büyük çerçeveli güneş gözlükleri, ekose gömlekler vs. Her şey tekerrür ediyor…

Hangi Renkler

Bu sene gardıroplarda neler olacak? Siyahın her zamanki gibi bol kullanıldığını aynı zamanda koyu kırmızı, fuşya, mavi gibi renkler görüyoruz ve haki yeşil bu yıl da moda. Şahsen kış aylarında vazgeçilmez olarak gördüğüm toprak tonları yükselişte gibi duruyor. Salaş kazaklar, geniş kabanlar, kollarda ve yakalarda kullanılan kürkler… Modaya yön veren ünlü markalar koleksiyonlarını çoktan görücüye çıkardı bile. Fırfırlı elbiselerden, kalın çizgili kazaklara, kadife ceketlerden, kimine göre tutku olan leopar desenli giysilere kadar moda vitrinlerde yerini aldı.

Tercihlerimiz

Birileri bizler için renkler seçiyor, stiller belirliyor, çantalar, ayakkabılar, saç modelleri de dahil olmak üzere, dolayısıyla modanın dışında istesek bile kalamıyoruz. Yine de hiçbir zaman eskimeyen her sezonda değerini koruyan yaz-kış vazgeçemediğimiz Jean pantolonlar hepimize kurtarıcı olarak geliyor. Topuklu ya da topuksuz, spor ayakkabı ve ya sandaletle ve basit bir bluzla, her şekilde vazgeçilmez bir giysi olarak herkesin dolabında önemini koruyorken bu sene siyaha bürünüyor. Sözün özüne gelirsek, aslında her zaman söylendiği gibi ‘insanın kendine yakıştırdığıdır moda’ diyerek son noktayı koyalım yazımıza.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.