Ultimate magazine theme for WordPress.

Sonbahar – Kış 3 Farklı Moda Saç Rengi

0 172

Bu yıl da geçen sene olduğu gibi saçlardaki alışılagelmiş kahverengiler ve siyahlar bu yerlerini sonbahar ve kış aylarını yansıtan renklere bırakıyorlar. Sonbahar yapraklarını andıran sıcak turuncular, soğuk kış aylarını yansıtan buz gibi sarılar ve belki soğuk kış aylarında aniden içimizi ısıtıp renklendirecek olan kış güneşi gibi bizleri mutlu eden pembeler, lilalar ve maviler bu sene sonbahar-kış aylarının moda saç renklerini oluşturuyor.

1.Sonbaharda Dökülen Yaprakların Rengi Sıcak Turuncular

Sonbaharın gelmesiye yaza veda eden kurumuş ağaç yapraklarıyla bütünleşen sıcak turuncular ve turuncuları hareketlendiren hafif balyajlar bu sene de açık tenlilerin tercihi olacak. Sade bir makyajla tamamlanan sıcak turuncu saç rengi sonbaharın hüznünün ve boheminin yanısıra sizlere gizemli bir güzellik katacaktır.

2.Kışın Soğuk Aylarının Temsilcisi Griye Yakın Buz Soğukluğunda Sarılar

Kış aylarının soğuk havalarının habercisi kar ve buz saçlarda soğuk buz gibi sarılarla kendini gösteriyor. Platin ve gri tonlarına yakın bu renkte sıcak tonlara hiç rastlanmıyor. Sizde buzul prensesi olmak istiyorsanız saçınızı açabileceğiniz en açık tona kadar açtırdıktan sonra buz sarısı ve en açık küllü sarı tonlarıyla saçınızı tonladıktan sonra bu renge ulaşabilirsiniz.

3.Rengarenk Pembeler, Lilalar ve Maviler

Soğuktan bıkmışken ansızın bir gün açan kış güneşi gibi içinizi ısıtan pembeler, lilalar ve maviler bu kışın da moda renklerini oluşturuyor. Hatta bu üç rengin de karışmış gökkuşağı hali aralarında şeftali tonlarıyla balyajlanmış hali bu senenin en renkli ve popüler trendlerden.. Bu senenin sonbahar-kış rengarenk saç modası sadece gençleri değil her yaştan kişi için yaygın durumda, cesur ve kış güneşi olarak parlamaya hazır herkes bu trende uyabilir 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.