Ultimate magazine theme for WordPress.

Son Yılların En Muhteşem Kırmızı Halı Elbiseleri Ve Bu Elbiselerin Tasarımcıları

0 409

Oscar ödülleri başta olmak üzere birçok ödül töreni kırmızı halıda sergilenen ünlülerin geçidini gözler önüne getirir. En son 2019 kırmızı halı geçişlerinde Altın Küre Ödül Töreni yine birbirinden şık ünlülerle doldu taştı. Son yılların en iyi tasarım harikaları Oscar Ödülleri’nde gözlemlendi.

En İyi Kırmızı Halı Elbiselerinden Jennifer Lawrence’ın Elbisesi

85. Oscar Ödül Töreni’nde ortaya çıkan elbisenin tasarımcısı Dior. Pudra rengi, straplez, basenlere kadar vücuduna yapışık, basenlerden aşağıya kadar çan şeklinde kabaran bir elbisedir. Desensiz ve sade görünümünü kumaşın kabartılı dokusuyla uyum içinde birleştirmeyi başarmıştır.

En İyi Kırmızı Halı Elbiselerinden Scarlett Johansson’ın Elbisesi

87. Oscar Ödül Töreni’nde gözlemlenen elbisenin tasarımcısı Versace. Boyundan askılı, göğüs dekolteli, dizlere kadar yapışık, dizlerden sonra düz inen oldukça zarif görünümlü yeşil bir elbisedir.

En İyi Kırmızı Halı Elbiselerinden Charlize Theron’ın Elbisesi

88. Oscar Ödül Töreni’nde boy gösteren elbisenin tasarımcısı Dior. Kırmızı, boyundan askılı, derin göğüs dekolteli elbise dize kadar dar, dizden aşağıya kadar biraz açılırken yerde otuz santimetre kadar sürünme payı vardır.

En iyi kırmızı halı tasarımcı elbiseleri genellikle Christian Dior ve Yves Saint Laurent imzalıdır.

En İyi Kırmızı Halı Elbiselerinden Cate Blanchett’in Elbisesi

2016 Oscar Töreni’nde görülen elbisenin tasarımcısı Giorgio Armani. Derin göğüs dekolteli, omuzlardan askılı, su yeşili renginde olan uzun elbisenin üzerinde irice su yeşili çiçekler bulunur.

En İyi Kırmızı Halı Elbiselerinden Angelina Jolie’nin Elbisesi

2014 Oscar Töreni’nde boy gösteren ünlünün elbisesinin tasarımcısı Elie Saab. Tasarımcının tarzı olan tül üzerine yer yer pırıltılı işlemeler bu elbisede de görülür. Krem rengi tül, gümüş rengi ışıltılarla kombinlenir.

En İyi Kırmızı Halı Elbiselerinden Anne Hathaway’in Elbisesi

2009 yılında Oscar’da sergilenen elbisenin tasarımcısı Armani. Straplez, gri ve ışıltılı balık model bir elisedir.

Modayı takip edenler için elbise önerisi verilecek olursa ünlü tasarımcıların stiline uygun ama daha çok bütçeye uygun diktirilen ya da satın alınan elbiseler tercih edilir.

Foto Galeri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.