Ultimate magazine theme for WordPress.

Sabah Yapılacak Seksin Bilinmeyen Faydaları

0 72

Sabahları seks yapmanın pek çok faydası olduğunu biliyor muydunuz? Yapılan bilimsel çalışmalarda sabahları yapılan seks adeta ölümden başka her derde deva… İşte bu nedenle siz siz olun mutlaka sabahları düzenli aralıklarla seks yapın.

Mutluluğun Formülü Çok Açık

Seks dünyada bizi mutlu eden en önemli şey. Mutluluğun formülü olarak seks anı uzmanlara göre sabahları. Çünkü gece boyunca dinlenen beynimiz oksitosin hormonunu yani mutluluk hormonunu en çok sabahları salgılamaktadır. Bu da sabah yapılacak seksin insanları en mutlu kılan şeylerin başında gelmesi anlamına gelivermektedir.

Zayıflatır Formda Tutar

Yapılan bir diğer araştırma sonucuna göre erkekler 20 dakikalık ideal seks sürecinde 100 kalori kadınlarsa 70 kalori harcamaktadır. Bu nedenle sabah seksi faydalı mı diye soracak olursanız kesinlikle faydalıdır dememiz gerekiyor.

Migrene Eklem Ağrılarına Bire Bir

Dinmek bilmeyen migren ağrınız varsa veya kesseler de kurtulsam derecesinde ağrıyan bacak, bel, boyun kısaca eklem ağrılarınız varsa tamamen yapay yöntemlerle hazırlanmış olan ilaçlara para vermeyin. Sabahları eşinizle seks yapın bu ağrılardan zamanla kurtulduğunuzu sizler de her anlamda göreceksiniz.

Pazartesi Sendromunu Önler

İş yaşamında “pazartesi sendromu” olarak tabir edilen çok itici bir an vardır. Hafta sonu izin gününün getirdiği rehavet hissi, geç vakitte uyanma ve hiçbir işe güce dokunmama rahatlığı son derece dikkat çeken konular arasında gelmektedir. Siz de pazartesi gününe tembel tembel, miskin miskin kalkmamak adına sabah seksi işe yarar mı diye daha fazla beklemeden deneyin ve sonucu deneyimleyin.

Reflekslerinizi Hızlandırır

Aklınıza mutlaka şu soru gelmiştir: Peki sabah işe mi yetişeceğiz sevişeceğiz mi diye… Çok da mantıklı soru. İşte sabah seksinin yararları arasında bu da var. Sizi dakik hale getirecek reflekslerinizi hızlandırarak böylelikle üzerinize yüklendiğiniz işlerinizde de her yönden başarıyı yakalamanıza olanak sunmaktadır. Tümüyle ortada duran bu özellikleri de düşünülecek olunduğu zaman gerçekten de sabah sporunun yazımızın başında da belirttiğimiz gibi ölümden başka hemen hemen her şeye iyi geldiğini kesinlikle üzerine basa basa tekrar edebiliriz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.