Ultimate magazine theme for WordPress.

Ruj Kadın Ruhunu Yansıtır

0 326

Kadınların sürdüğü rujun rengi karakterlerini ve ruh hallerini yansıtıyor. Hangi durumda hangi renk ruj kullanıyorlar …

Araştırmacılar kadınların sürdükleri rujun rengine göre karakter analizlerini çıkarmayı başarmışlar. bayanlar genellikle ruh hallerine göre kullandıkları eşyaların ve makyaj malzemelerinin rengine büründüklerinden bu karakter analizlerinin doğruyu yansıtmaması için de bir neden bulunmuyor…

  • Kırmızı Ruj Süren Bayanların Ruh Halleri

Kırmızı ruj süren bayanlar genelde daha hareketli, kendini sexy bulan ve özgüveni yüksek insanlardır. Bu tip kadınlar etraftaki gözlerin kendi üzerinde olmasından hoşlanır. Genelde beyaz tenlilerdir. Kırmızı rujun parlaklığını çekiciliğini ve kendine kattığı seksiyatı sever. Cezbeder, hayran bırakır. Zengin erkekler ilgi odağıdır.

  • Pembe Ruj Süren Bayanların Ruh Halleri

Pembe ruj süren bayanlar hareketli ve sosyaldir. Kırmızı ruj süren bayanlara nazaran daha az erkekçidirler. Pembe ruj bayanları daha çok arkadaş canlısıdır. Klasik giyinmekten ziyade topuksuz günlük rahat elbiseler giymeyi sever. Erkekleri de düşman olarak görürler. Görünümlerinden de ödün vermezler. Dürüst erkekleri sever.

  • Turuncu Ruj Kızları

Turuncu ruj süren bayanlar daha eğlencelidir. Sosyal ve edebi konulara daha ilgilidirler. Müzik ve sinema hayatlarının vazgeçilmez bir parçasıdır. Genelde entellektüel kişilerdir. Adını bile duymadığınız kitapları okumuşlardır. Sizin var olduğunu bilmediğiniz ülkeleri ve ayrıntılarını bilirler. Kısacası çok bilmişlerdir. Sempatik erkekleri sever.

  • Mürdüm Renk Ruj Süren Kadınların Ruh Halleri

Mürdüm renk ruj süren kadınlar genelde sert bir yapıya sahiptir. Onlar ne istediğini bilirler. Olgun erkeklerden hoşlanırlar. Tenleri genelde beyazdır ama tercih ettikleri kıyafetler koyu renktir. Hayatta onlar için çok fazla seçenek yoktur. Ya evet ya hayır olacaktır.

  • Nude Ruj Karakter Analizi

Sade ve şık olmayı isteyen bayanlar genelde nude ruj tercih eder. Kırmızı ve pembe rujda öncelik olan dudakları çıkarma hissi burada yoktur. Nude ruj süren bayanların önceliği gözlerdir. Karşısındaki insanı gözlerine odaklamak ister. Keskin bakışları ile erkekleri o an avına çeker. Karakterli ve etkileyici bakışları olan erkekler ile ilgilenirler.

Sonuç olarak kadınların giydiği giyisiler gibi dudaklarını boyadıkları renk de karakterini yansıtabilir. Tabi bu sadece genellemedir. Ama bir çok kadında yapılan araştırmada bu ispatlanmıştır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.