Ultimate magazine theme for WordPress.

Pırlanta Saat Modelleri

0 86

Saat çok uzun yıllardır hem bayanlar hem de erkekler için vazgeçilmez bir aksesuar olmuştur. Özellikle kadınların, bir aksesuar tercih ederken, sıradanın ötesine geçmeyi hedefledikleri için daima farklı olana daha göz alıcı olana çekilmeleri oldukça normal gözükmekte. Üstelik pırlanta hala kadınlarda en fazla heyecan oluşturan aksesuar olma özelliğini koruyorken.

Saat deyince aklımıza pek çok model gelmektedir. Spor ya da daha klasik kıyafet yorumlamalarımıza uygun saat tercih etmek bizi aksesuarlarımızla bir bütün olarak uyum içerisinde gösterip şıklığımıza katkıda bulunacaktır. Son dönemde saat firmaları hemen hemen her zevke uygun her stili içinde barındıran bir vitrine sahip olmak için birbiriyle yarışıyor. Bunlar içinde ister spor giyinsin ister klasik her kadının ilgisini çeken pırlanta temalı saatler.

Pırlantalı saatler genel olarak iki tip çizgiyle vitrinlerde boy göstermektedir.

Yuvarlak saatlerde pırlanta modası

Yuvarlak pırlanta saat modeli aslında her türlü imaja daha yatkın gibi gözüküyor. Saatin üzerinde ki pırlanta geçişleri ve saatin yuvarlak bir şekle sahip oluşu daha yumuşak ve soft bir hava katarken daha fazla insanın da bu saati tercih etmesine neden oluyor. Bu saat kullanıcılara her türlü kıyafet içerisinde şık olmayı sağlayabileceği gibi modern bir görünüm açısından da destek veriyor. Özellikle saatin üzerindeki pırlantaların parlak ve şık bir görünüme sebep olduğu düşünülürse kadınların sadece bu saati takıp başka herhangi bir aksesuar kullanmadan da gayet şık olabileceği görülebiliyor.

Kare saatlerde pırlanta şıklığı

Kare saatler daha sert geçişlere sahip olduğundan daha fazla ciddi yani daha klasik tarza sahip insanlar tarafından tercih edilen modellerdendir. Bir de bu saate pırlanta eklendiği zaman, ne kadar gündüz de tercih edilebilirse de gece şıklığı arayan bayanlar için akla ilk gelen modellerdendir.

Pırlanta saatler her yaşta her tarzda kadının aradığı ilgi duyduğu severek kullandığı saatlerdendir. Kadınların aksesuarları özellikle parlak ve dikkat çekici bir fonksiyon olarak kullanmak istediği düşünülürse ve bu pırlantalar kadınların vazgeçemediği saatle birlikte kullanılmışsa hemen hemen her kadın bu saatlerden en az bir tane satın almak isteyecektir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.