Ultimate magazine theme for WordPress.

Ölesiye Sevilmek!

0 423

Hayatınızda sizi ölesiye seven birisi olmasını istemez misiniz? Her şeyden sıkılmış, umudunuzu yitirmiş ve içinizde fırtınalar koptuğu bir anda sizi o karanlıktan çekip çıkaran bir seveniniz olmasını isterdiniz değimli. Sevmek bambaşka bir dünyanın kapılarını açar sizlere hele ki birde sevdiğiniz kadar seviliyorsanız cenneti bile değişmezsiniz buna.

İlişkinizde siz de fırtınalarla dolu bir dünyadaysanız artık o dünyadan kurtulmanın tam zamanı. Sizlere verecek olduğum tavsiyelerle ölesiye sevilmenin hiç zor olmadığına gözlerinizle şahitlik edeceksiniz.

1-ANLAYIŞLI OLUN

Ölesiye sevilmek istiyorsanız en temel unsur anlayışlı olmaktır. Herhangi bir tartışmada alttan almak her zaman sizin için faydalı olacaktır bardağın dolu tarafından bakmayı kesinlikle öğrenmeniz gerekmektedir. Bu sayede her hangi bir tartışmadan en az zararla kurtulmuş olursunuz.

2-ONA DEĞER VERİN

Ona değer verdiğinizi hissettirin elinden tutun, ellerindeki o sıcaklığı hissetmeye çalışın sanki yarın onu bir daha hiç göremeyecekmiş gibi davranın, en mutlu anlarını yaşatmak için ona sadece sevdiğinizi söylemek yetmeyecektir. Her zaman onu nasıl daha mutlu, huzurlu hissettiririm diye düşünün inanın hiçbir şey bulamasanız bile bunun için çabaladığınızı anlaması bile yetecektir.

3-FARKLI OLUN

Ölesiye sevilmek mi istiyorsunuz! O halde farkınızı ortaya koyun, diğer herkesten farklı olun ve bu farklılığınızı kanıtlamak için ona tertemiz bir yürekle yaklaşın. Ona kendisinin ne kadar değerli olduğunu hissettirin, yokluğunun ne kadar büyük bir eksiklik olduğunu ona gösterin. Unutmayın Dünya’ya tekrar gelmek için bir biletiniz yok! Hiçbir zaman bunu aklınızdan çıkarmayın bu sayede hayatınızın ve sevginizin ne kadar değerli olduğunu anlamış olacaksınız.

4-DAHA ÇOK VAKİT GEÇİRİN

Onunla birlikte daha çok vakit geçirmeye çalışın sakın birbirinizden sıkılabileceğinizi düşünmeyin, tam aksine eğer bu duruma alışırsanız, artık onsuz saatlerin geçmediğini fark edeceksiniz ve birlikte geçirdiğiniz vaktin ne kadar değerli olduğunu göreceksiniz. Bu sayede, ölesiye sevilmenin ne kadar yakınınızda olduğunu fark etmiş olacaksınız.

5-ONA KÜÇÜK SÜRPRİZLER YAPIN

Sürprizler herkesin hoşuna gider onun yüzünde bir tebessüme bile sebep olsa bu ona verdiğiniz değeri gösterir. Bu sürprizlerin ne olduğu hiç önemli değil üzerine not yazılmış bir çikolata, güzel kokulu bir çiçek veya bir saat önemli olan sürpriz değildir önemli olan o sürprizin anlamıdır. Bu anlamı sevdiğinize ifade etmek için üzerine minik kağıtlar ile notlar yazabilirsiniz bu onu çok mutlu edecektir.

6-SEYAHAT EDİN

Daha önce hiç görmediğiniz yerlere seyahat edin, baş başa vakit geçirebileceğiniz ve bilmediğiniz yerlere gitmek sizi birbirinize daha çok yaklaştıracaktır. Kimseyi tanımadığınız ve etrafı iyi bilmediğiniz yerlerde tek başına kalmak kötü hissettirebilir ve aynı zamanda korkutucu gelebilir bu sayede sizden bir an bile olsun ayrılmak istemeyecektir bu da size daha fazla güvenmesini sağlayacaktır

Ölesiye sevilmek bu söylediklerimi yaptıktan sonra hiçte zor olmayacak, inanmalısınız ve yaşadığınız sürece birlikte yapamadığınız şeyler için pişman olmamalısınız, uçmak varken neden yürüyesiniz ki, bu Dünyada sevmek ve sevilmekten daha güzel hiçbir şey olamaz bunun için yaşamalısınız, ölesiye sevilmek istiyorsanız asla pes etmeyin hayat sizin bu emeğinizi karşılıksız bırakmayacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.