Ultimate magazine theme for WordPress.

Oleg Cassini Bembeyaz Abiye Modelleri

0 375

Gelinlik ve abiye tasarımının dünya markası olmaya devam eden Oleg Cassini markasında bembeyaz birbirinden şık uzun ve kısa her bedene uygun abiye modelleri bulunuyor. Sizler de zevkinize uygun abiyeyi seçerek onlarca seçenek arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Askılı Saten Taş İşlemeli

Beyaz renk abiyeler arasında Oleg Cassini tasarımında 2019 yılında satenden taş işlemeli abiyeler gerçekten de dikkat çekiyor. Her bedene uygun kısa abiyeler arasındaki yerini korumaya devam eden bu model beyaz renk modelleri arasında dikkat çekiyor.

Dantelli Dar Kesim 

Beyaz rengin bir diğer abiye elbise modelleri arasında yer alan modelidir. Dantelli dar kesim abiye modeli askılı modeliyle özellikle nişan ve özel davetlerde ilgi çekici modeller arasında gelmeye devam etmesi bakımından gerçekten de dikkatleri üzerine çekmektedir.

Uzun Kollu V Yaka

Payetli uzun kollu v yaka beyaz renk abiyeler de 2019 yılının seçkin tasarımları arasında gelmektedir. Oleg Cassini markasının gücüyle satışa sunulan bu abiyeye de her yönden makul fiyatla sahip olacaksınız.

Sırttan Dekolteli Kısa Abiye

Yine kısa abiye modelleri arasında sırt kısmı dekolteli abiyeler de 2019’un bembeyaz abiye modellerinden dikkat çeken bir diğer modeli. Kendinizi bembeyaz bir kıyafetin içerisinde bulacağınız bu abiye de özel gecelerin vazgeçilmez modelleri arasında geliyor.

Kayık Yaka Krep Beyaz Abiye

Abiyeler arasında kayık yaka modellerin kırmızı ve beyaz renkleri dikkat çekiyor. Bu abiyeler uzun abiye elbiseler arasında gerçekten de Oleg Cassini markasıyla 2019 yılının en çok tercih edilen modellerinden birisi olma özelliğiyle karşımızdaki yerini korumaktadır.

Dantel İşlemeli Straplez

Uzun abiye modellerinden bir başka model dantelli straplez olma özelliğiyle dikkat çekiyor. Her anlamda üzerinize çok yakışacak bu abiye kıyafeti de partilerde ve özel davetlerinizde tercih edebilirsiniz.

Beyaz Renk Kolsuz Kısa Abiye

Beyaz renk abiye modelleri arasında gerçekten de fark yaratan bir başka model olma özelliğiyle karşımıza çıkıyor. Bu model de her anlamda tamamen sıra dışı yenilikçi tasarımıyla dünyanın öncü markası Oleg Cassini mağazalarında sizleri bekliyor.

Foto Galeri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.