Ultimate magazine theme for WordPress.

Moda İkonu Takılar

0 152

Takılar, giydiğimiz kıyafetleri daha tarz, daha hareketli hale getiren araçlardır. Sade bir elbiseye şıklık getirebilirken, şık bir elbiseyi de takılarınızla tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda yaz kış demeden kıyafetlerinize farklı bir tarz katan takılarınızla farklı bir görünüme kavuşabilirsiniz.

En Popüler Takı Çeşitleri

Öncelikle, takılarda püskül ve zincir ayrıntılar göze çarpmaktadır. Bunun yanı sıra tasma kolyeler ve uzun kolyeler de adeta birbiriyle yarış halindedirler. En trendleri arasında ise; halhallar, el aksesuarları, çoklu yüzükler, taşlı kolyeler gelmektedir. Kolye ve bileklik modelleri ise en çok tercih edilenler arasındadır.

En Tarz Takılar Sizin Olsun

Modaya ayak uydurmak istiyorsanız, bunun için biraz dergi karıştırmanız ya da mağazaları tek tek dolaşmanız yeterli olacaktır. Çünkü kendi tarzınıza uygun aksesuarlar seçmek sanıldığı kadar zor değil. Romantik bir ruha sahipseniz, daha gösterişten uzak, sade aksesuarlar sizi yansıtacaktır. Fakat asi bir ruha sahipseniz, zincir detaylara sahip bileklikler, kolyeler hippi havanıza daha fazla tarz katacaktır.

Birbirinden Şık Kolye Ve Bilekli Modelleri İle Dikkatler Üzerinizde Olsun

En doğru kolye ve bileklik modelleri ile tarzınızı yansıtabilirsiniz. Son günlerde büyük taşlı kolyelerden tasma kolyelere kadar çok fazla trend kolye çeşidi mevcuttur. Ama, hemen herkesin kullandığı tasma kolyelerle şıklığınıza şıklık katmak, son derece mümkün. Aynı şekilde bileklikler için de taşlı, deri, metal demeden bir arada takacağınız bileklikler farklı bir tarz yaratacaktır.

Küpe Kolye Modelleri

Kadınlar için takılarda en önemli kategorilerden biri de küpelerdir. Küpeler, giydiğiniz kıyafete ya da saçınıza göre değişiklik göstermelidir. Şık, otantik, klasik, sade gibi yüzlerce küpe arasından seçim yapmanız mümkün. Kolyelerde ise daha minimalist tarzdaki kolyeler, biz kadınların dikkatini bir hayli çekmektedir.

Taşlı Takı Modelleri

Taşlı takı modelleri arasında karşımıza çıkan doğal taşlı takılar hepimizi cezp etmektedirler. Doğal taşların aynı zamanda şifa verici ve sakinleştirici etkisi bulunduğundan çok tercih edilmeye başlanmıştır. Doğal taşlarla doğallığınıza doğallık, şıklığınıza şıklık katabilmeniz mümkün.

Koleksiyonunuzu Geniş Tutun

Kadınlar, gidilecek yere ya da o günkü ruh hallerine bağlı olarak birçok takı envanterini bir arada tutabilmektedirler. Unutmayın ne kadar aksesuar, kıyafetlerinizde o kadar hareketlilik ve şıklık.

Foto Galeri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.