Ultimate magazine theme for WordPress.

Mesafeler Aşka Engel mi?

0 375

Mesafeler her ilişkiyi zorlayabilmektedir. Uzaktan ilişki yürütmek kafaya takılabilecek bir durum haline gelebilir. Ama birçok etken ile bu mesafe sorununu en aza indirebilirsiniz. Mesafeler aşka engel midir? diye merak ediyorsanız, mesafeler aşka engel olmayabilir bu durumda uzaktan ilişki yürütebilmek için yapabilecekleriniz şu şekilde sıralanabilir:

Partnerinizi Her Zaman Beğendiğinizi Belli Edin 

Uzak ilişkilerde en büyük sorun ve korku aldatılmaktır. Bu sebeple partnerinizin gönlünü onu beğendiğinizi dile getirerek hoş tutabilirsiniz.

Partneriniz İle Daha Çok İlgilenin Ve Kendi Aşk Dilinizi Ortaya Çıkartın

Her kişi ilgi görmek ve güzel söz duymak ister partneri tarafından. Uzak ilişkiler de davranışlarınız ile sevginizi göstermeyeceğinizden başka yöntemler tercih edebilirsiniz. Mesela güzel sözler veya şiirler ile sevginizi hissettirebilirsiniz. Bu süreçte aşk dilinizi ortaya çıkartmanız gerekecektir.

Teknoloji Veya Sosyal Medya Kullanarak Daha Fazla Samimi Olun

Uzaktayken bibirinizi sıklıkla aramak ve sosyal medya kullanarak hikayeleriniz ve paylaşımlarınızı görmek ilişkinizi yürütmek için güzel etkenlerdir. Çünkü, iletişime her anlamda birbirinize bağlı olduğunuzu hissetmenizi sağlayacaktır.

Seks Yapamıyorsanız Fanteziler Yaratın 

Uzak mesafeler de dokunamamak ve seks yapamamak en büyük sorunlar arasındadır. Bu sebeple de ilişkinizi sıcak tutmak için ateşli seks konuşmaları ya da değişik fanteziler üretebilirsiniz. Böylelikle ilişkinizi korumuş olur ve ilk gün ki gibi sıcak tutabilirsiniz.

Arada Buluşma Tarihi Belirleyin 

Uzak mesafeli ilişkiler de ara sıra görüşmek her zaman ilişki için iyi olacaktır demek oldukça mümkün. Çünkü, ara sıra görüşme yapmazsanız ilişkinizi yürütmek zor olacaktır. Özlemek ardından kavuşmayı getirir bu durum da ilişkiniz ilk gün ki gibi kalacaktır.

Partnerinize Güven Verin 

Uzak mesafe ilişkilerinde ki en büyük sorun güven sorunudur. Uzakta olsanız bile dahi güven verebilirsiniz. Aksi taktir de ilişkiniz güven olmadan yürümeyecektir. Güven vermek için, öncelikle yaptıklarınızdan ve yapacaklarınızdan haber vermeniz gerekir. Gittiğiniz veya olduğunuz ortamdan bahsetmek, resim göndermek partnerinizin size güvenmesini sağlayacaktır. Böylelikle de ilişkinizi sağlam ve huzur için de yürütebilirsiniz. Güven konusunu hallettiğiniz ve sevdiğiniz insana sevginizi hissettirdiğiniz sürece uzaktan da olsa ilişkinizi devam ettirebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.